SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Banu Alkan İle Lerzan Mutlu’nun Tartışmasında Şoke Eden Sözler

Renkli Sayfalar programının bugün yayınlanan bölümüne Lerzan Mutlu ve de Banu Alkan’ın kavgaları damgasını vurdu. Afrodit’in program içerisine konuk olduğu günde yaşanılanları anlatmış olan Lerzan Mutlu’nun açıklamaları üstüne canlı yayına bağlanmış Afrodit’in kullandığı sözleri ise tansiyonu çok fazla yükseltti.

Banu Alkan İle Lerzan Mutlu’nun Tartışmasında Şoke Eden Sözler
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Mart 2017 - 21:00 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

Lerzan Mutlu da; ”Banu Hanım gelir iken ”Hoşgeldiniz sayın starım” ifadelerini kullandım; bana ise ”mahalle ağzı ile konuşma” şeklinde bir karşılık verdi. Banu Hanım da, Şule hanıma döndü. Aytuğ ve de ben sanki dışlanmış pozisyonda kaldık burda. Bu olabilecek şey midir? Sen bir tane programa geliyorsun ve de sunucunun yüzüne hiç bir şekilde bakmıyorsun” ifadelerine yer verdi.Lerzan Mutlu’nun yaptığı açıklamalarından hemen sonra programa telefon ile bağlanmış olan Banu Alkan kendisini savunur iken; ”Lerzan Mutlu o aklı ile birşeyleri yaptı” ifadelerini kullanmasının üstüne Lerzan Mutlu adeta küplere bindi. Ben bu aklım ile bu günlere kadar geldim demiş olan Lerzan Mutlu sonrasında, Banu Alkan’a da ateş püskürdü. Banu Alkan da; ”Senin aklın asla benim aklıma yetişemez” ifadelerine yer verdi..

”Ben Türkiye içerisinde 30 senedir zirvede bulunuyorum. Arkamı dönerek oturmam ise farkında olmadan yapmış olduğum bir şey. Öte yandan bakmak mecburiyetimde de eğilim. Seyirciye bulunan saygımdan ötürü orada ışık aradım. Sizlerde gerçekten fazlasıyla olgun karşıladınız. Geçmiş dönemden Lerzan Mutlu’ya bulunan bir kırgınlığım mevcut. Şule’nin ise bende çok daha ayrı bir yeri bulunuyor. Banu Alkan tam 30 senedir zirvede ise, bu kadında gerçekten çok akıllı demektir. Ben yalnızca ömrün fazlasıyla kısa olduğunu, hiç bir kimseyi kırmayı istemediğimi de söylemekteyim. Seyirci sizleri de bilmekte beni de bilmekte.”HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA