SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Başak Sayan Hastaneye Kaldırıldı

Anne olmaya hazırlanmakta olan oyuncu ve de senaristlerden Başak Sayan önceki gün vücudunda gerçekleşen kasılmalar sebebi ile hastaneye yatırıldı.

Başak Sayan Hastaneye Kaldırıldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 13 Mart 2017 - 19:15 'de eklendi ve 256 kez görüntülendi.

Sayan ayrıca, sosyal medya hesabı üzerinden sağlık durumu ile alakalı açıklamalar gerçekleştirdi.

Oyunculardan Başak Sayan’ın eşi olan Murat Vardal’a geçtiğimiz hafta içerisinde komşusu apartman giriş kapısında silah çekmişti. Olaydan fazlası ile etkilenen ve de ikiz bebeklerine 6.5 aylık hamile olduğu bilinen Başak Sayan önceki gün içerisinde vücudundaki kasılmalar sebebiyle hastaneye yatırıldı. Sosyal medya hesabı üzerinden hastanede çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşmış bulunan 39 yaşındaki oyuncu ise şu açıklamaları yaptı; ”Geçtiğimiz hafta içerisinde yaşadığımız silahlı saldırı sonrasında şikayetçi olmak amacıyla gittiğimiz karakolda da kriz geçirmiş ve de yaklaşık olarak 45 dakika kadar vücudumun kontrolünü tamamen kaybetmiştim. O günden bu zamana kadar devam eden küçük kasılmaları hiç bir şekilde önemsememiş ve de üstünde pek fazla durmamıştım. Fakat bu kasılmalar meğerki fazlasıyla önemliymiş. Bir dizi probleme sebep olabiliyormuş. Doktorum ise kontrolleri yapar yapmaz eve gidebilmen mümkün değil ifadelerine yer veri. Yarına kadarda gözetim altında kalacağımı açıkladı hastanede. Yarın doğuma kadarki sürece kadar mı yatacağım yoksa evde mi dinlenecek olduğumla alakalı karar verilecek. Stres fazlasıyla önemliymiş özellikle de bu aylarda. Ben ne kadarda stresten kaçsam bile gelip buldu bizi bir şekilde. O adamı ise Allah’a havale etmekteyim ancak yasal hakkımı da sonuna kadar kullanacağım elbette ki. Geçtiğimiz haftasonunu karakollar içerisinde, bu haftasonunu ise hastanelerde geçirmekteyiz ancak buna da çok şükür tabii ki, daha kötüleri de olabilirdi. Yazmış olduklarınızı okuyorum devamlı. Çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için. Birbirimizi hiç bir şekilde tanımasak da koskocaman bir aile olduk aslında biz burada. Dualarınızı hiç bir şekilde esirgemeyin bizden lütfen…”HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA