SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Benzersiz Filmi Çok Yakında Vizyona Giriyor!

Çekimleri tamamlanan Benzersiz adlı film vizyona girmeye hazırlanıyor. Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ebru Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı Benzersiz filmi yakında sinemaseverlerle buluşacak.

Benzersiz Filmi Çok Yakında Vizyona Giriyor!
Bu haber Alper tarafından 01 Mart 2017 - 23:37 'de eklendi ve 638 kez görüntülendi.

Kısa sürede çekimleri tamamlanan Benzersiz filminin yakında vizyona girmesi bekleniyor. Yapımcılığını Lal Sanat’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ebru Sarıtaş’ın yanı sıra Ruhi Sarı, Yakup Yavru, Nilüfer Aydan, Selahattin Taşdöğen Murat Parasayar ve Haldun Boysan yer alıyor.Şimdiye kadar eşine ve benzerine rastlanmayan filmin tamamı Konya’da çekildi. 87 gün içinde çekimleri tamamlanan filmin meraklı bekleyişi sürüyor.

Gerilim ve kara mizahın harmanlandığı Benzersiz filminin prodüksiyonu iki sene sürdü. Filmde kullanılan mobilyalar ve otomobilin elle yapılmış olması dikkat çekerken, izleyicinin beğenisini toplayacak gibi görülüyor. Filmin Anadolu’da çekilmesindeki detay ise bir başka özelliği.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı