SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Beren Saat ve İlker Kaleli Neden Buluştu?

Ünlü İki oyunu Beren Saat ve İlker Kaleli’nin önceki günlerde yaptığı buluşmanın aslı ortaya çıktı.

Beren Saat ve İlker Kaleli Neden Buluştu?
Bu haber Alper tarafından 29 Mart 2017 - 22:59 'de eklendi ve 365 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta ünlü iki oyuncunun bir araya geldiği yemekte neler olduğu neden bir araya geldikleri ortaya çıktı. İkilinin Sebahattin Ali’nin yazdığı  Kürk Mantolu Madonna isimli kitabının film uyarlamasında rol alacağı öğrenildi.Aldığımız haberlere göre, ünlü yazar Ece Yörenç’in senaryosunu yazdığı filmde Saat ile Kaleli başrollerde yer alacak. Önümüzdeki sezon Kadın isimli uyarlama diziyle kamera karşısına geçecek olan Saat’in sinema projesindeki partneri ise İlker Kaleli olacak. Ünlü ikili Ay Yapım’ın bu yeni projesiyle dünyaya açılmayı planlıyor.

Yeni sezonda Women isimli dizinin uyarlamasında kamera karşısına geçecek olan Saat’in göstereceği performans oldukça belirleyici olacak. Başarılı projelere imza atan Ay Yapım yine bu projeyle yeni başarılara yelken açmak istiyor. Senarist Ece Yörenç, vermiş olduğu bir röportajda ‘Kürk Mantolu Madonna’ uyarlamasının uluslararası bir film olacağını söyleyerek iddiasını ortaya koymuştu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı