SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bir Defa Daha Zeytin Dalını Uzattı

Oya Aydoğan’ın yaşamını kaybetmesi ile alakalı Lerzan Mutlu’yu suçlu göstermekte olan Bülent Ersoy, şarkıcı için bir zeytin dalı daha uzattı.

Bir Defa Daha Zeytin Dalını Uzattı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 9:00 'de eklendi ve 313 kez görüntülendi.

Ersoy, geçtiğimiz gün Mutlu’nun sunuculuk yapmakta olduğu ‘‘Renkli Sayfalar’’ ismine sahip programına telefon ile bağlandı. Diva’nın yayına bağlanmış olduğunu duyan Mutlu ise, hızlı bir şekilde stüdyoyu terk etti. Moderatörlerden Şule Zeybek’in ısrarı üstüne stüdyoya geri dönmüş olan sunucu, programa ise kalmış olduğu yerden devam etti. Oya Aydoğan’ın yoğun bakımda bulunduğu günlerde Mutlu ile alakalı ”Oya’nın kalbini çok fazla kırmış. Ona birde sinsi demiş. Fazlası ile sinirlendim ve kızgınım. O haddini çok fazla aşmakta. Dua etsinki benim kafam dolu. Adamın canlı yayınını bile basarım” şeklindeki sözlerini sarf etmiş olan Ersoy, şarkıcıya barış ile ilgili bir çubuk uzattı.Sanatçı konu ile alakalı olarak; ”O anlarda Oya’nın haberini almış idim. O şok ile birlikte insan Zeki Müren’ı ,Ajda Pekkan’ı ve de Lerzan Mutlu mu düşünebilir? Arkadaşlarınız ise bana günlerce söylemiş olduğunuz sözlerden bahsetti. Kırmak ile birlikte üzmek ve de ağlatmak isteseydim tüm yayınlara bağlanır veyahut konuk olabilirdim. Bir atılımda bulunabilirdim. Kimse ile konuşmamı hiç bir şekilde duydunuz mu? Lerzan bana ‘‘Anne’’ demekte idi. Annesi isem, göstermelik bir şekilde olmaz. Annesi ona hiç bir şekilde bağırmıyor mu?” ifadeleri ile konuştu.

Gözyaşlarını tutamamış olan Mutlu; ”İlk programa geldiği esnada Oya Aydoğan beni istememiş idi. Biraz kırgın durumdaydım ancak hiç bir şekilde kavga etmedik. Ben bir hiçim ve de bacak bir kadar kadınım. Kendimden başka ise hiç kimsem yok” ifadelerine yer verdi..
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı