SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bülent Ersoy’a Adeta Ateş Püskürdü

Safiye Soyman, Bülent Ersoy ile alakalı olarak adeta ateş püskürdü. Sanatçı açıklamasında; ”Psikolojisi gerçektende çok bozuk galiba. Her zamanki gibi o saçı ile ve makyajıyla uğraşsın. Bu şekilde devam ederse hukuki bir işlem başlatmak zorunda kalacağım” ifadelerine yer verdi.

Bülent Ersoy’a Adeta Ateş Püskürdü
Bu haber Vedat Soylu tarafından 07 Mart 2017 - 16:15 'de eklendi ve 252 kez görüntülendi.

17 seneden beri beraber olan Safiye Soyman ile Faik Öztürk, Başakşehir Malima Düğün Salonu’nun gerçekleşmiş olan açılış yemeği içerisinde temsili bir şekilde gelinlik ile damatlık giydiler. Gelin arabası ile gelmiş olan çift, artık gerçektende nikah masasına oturmayı istediklerini açıkladı. Safiye Soyman ise, Bülent Ersoy’un, kendisi ile alakalı olarak ”Ben bir lokomotifim, vagonlar ile lokomotifin yan yana gelmesi abes ile iştigal olur” şeklindeki sözleriyle alakalı çok sert açıklamalar gerçekleştirdi.
Faik Öztürk’ün yapmış olduğu ”Onun devam ettiği yaşantı şekli bizim toplumumuza hiç bir şekilde uymuyor” şeklindeki açıklamasının hemen sonrasında ise Safiye Soyman şu şekilde konuşmasını devam ettirdi; ”Canı sıkılmaya başlayınca birilerine dadanmaya başlıyor. Psikolojisi gerçekten de çok bozuk sanıyorum ki. Emel Sayın ile birlikte İbrahim Tatlıses ve de Ajda Pekkan’a sataşmaya başladı. O aslında her zamanki gibi saçı ile ve de makyajıyla uğraşmalı. Bu şekilde devam eder ise hukuki bir işlemi başlatmak zorunda kalacağım. Bir daha konuşur ise, kendisini hızlı bir şekilde savcılıkta bulur.” ifadelerine yer verdi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA