SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Burak Hakkı Yeni Aşkıyla Beraber

Yunanistan içerisinde çok büyük bir hayran kitlesine sahip bulunan Burak Hakkı, Komşu ülkenin aşk elçisi olarak çıktı! Son 4 seneden beri 2 farklı Yunan güzelle beraber olan yakışıklı oyuncu, son olarak ise gönlünü Hara Pappa adına sahip Yunan bir modele kaptırmış oldu.

Burak Hakkı Yeni Aşkıyla Beraber
Bu haber Vedat Soylu tarafından 18 Mart 2017 - 15:00 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.

2012 senesi içerisinde 10 senelik eşi Sema Şimşek’ten boşanmış olan ve de o dönemlerde eski eşi tarafından ihanet ile suçlanan Hakkı, ayrılığın hemen sonrasında ise çok hızlı bir çapkın kesildi. Senelerdir Yunanistan’a daha çok özel organizasyonlar için gidip gelmekte olan Burak Hakkı, 2013 senesinde Yunan DJ’lerden Lia Papadakis’le aşk yaşamaya başladı. Güzel sevgilisi ile İstanbul ili içerisinde de boy gösteren yakışıklı oyuncunun ayrıca Yunan sevgisi bunun ile de bitmedi.

Yunan basınında çıkmış olan haberlere göre Burak Hakkı, 2015 senesi içerisinde de ülkenin ünlü sunucularından Konstantina Spyropoulou ile bir aşk yaşadı. Hatta bu ikili, o dönemlerde bir dergiye de kapak oldular. Hakkı, daha sonrasında ise aramış olduğu mutluluğu Gülşen Potuk’ta buldu. Potuk ile ilişkisi ilişkisi geçtiğimiz aylar içerisinde sona ermiş olan Burak Hakkı, Yunanistan’da sergilenmekte olan bir tiyatro oyununda rol aldığından dolayı Komşu’ya demir atmış oldu. Çapkınlıkta hiç bir şekilde sınır tanımayan yakışıklı durumdaki oyuncu, önceki gün içerisinde instagram üzerinde yaptığı paylaşım ile de bu yanını tekrardan konuşturmuş oldu. Burak Hakkı, Yunan modellerden Hara Pappa ile çekilmiş olan bir karesini Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Yakışıklı durumdaki oyuncunun, tekrardan bir Yunan güzel ile beraber olduğunu görmüş olanlar da ”Burak Hakkı, Komşu ülkede yakında aşk elçisi olarak atanabilir” şeklinde bir espri yaptı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı