SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Burcu Esmersoy İçin Evlilik Teklifleri Yağmaya Başladı

Burcu Esmersoy yaptığı açıklamada, sosyal medya üstünden sayısız evlilik teklifleri almış olduğunu dile getirdi.

Burcu Esmersoy İçin Evlilik Teklifleri Yağmaya Başladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 02 Mart 2017 - 19:00 'de eklendi ve 292 kez görüntülendi.

Önceki gün katılmış olduğu özel bir defile kapsamında yine basın mensuplarının ilgi odağı durumunda olan Burcu Esmersoy, her röportajı içerisinde evlililiğe çok uzak bir durumda olduğunu ve de nikâh masasına oturmayı hiç bir şekilde düşünmediğini açıklasa bile sosyal medya hesaplarının üstünden sayısız bir şekilde evlilik teklifi almaya devam ettiğini de söyledi.

yapılmış olan bu evlilik tekliflerini çok büyük bir hoşgörü ile karşılamakta olduğunu ve sosyal medya üzerinde bu tip durumlar ile karşılaşmanın aslında çok daha normal olduğunu açıklayan Burcu Esmersoy, evlilik ile alakalı fikrinin hâlen değişmemiş olduğunu de sözlerine ekledi. Diğer yandan ise Burcu Esmersoy, son dönemler içerisinde ünlü isimlerin kullanmış oldukları sosyal medya hesaplarını yorum yapılmaya kapatmasını sormuş olan gazetecilere ise açıklamasında; ”Hesabını yorum yapmaya kapatmayı kişinin en doğal haklarında biri olarak görüyorum. Bazen ünlü olan isimlere takipçilerinden fazlası ile ağır bir takım yorumlar gelebilmekte. Kişi bu yorumları okuyarak daha fazla canını sıkacağına bu şekilde bir yönteme başvurması aslında daha mantıklı” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Burcu Esmersoy yapmış olduğu her röportaj içerisinde gazetecilere evlilik ile alakalı bir planının olmadığını açık bir şekilde belirtiyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA