SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Çağlar Alkaç”Ahmet Kaya’ya Benzetilmek Bir Onurdur” Dedi

Almanya doğumlu olan Çağlar Alkaç; ”Yanacaksın” ismini vermiş olduğu albümünün ilk konserini gerçekleştirdi.

Çağlar Alkaç”Ahmet Kaya’ya Benzetilmek Bir Onurdur” Dedi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 08 Mart 2017 - 18:15 'de eklendi ve 509 kez görüntülendi.

Etiler’de yer alan Vitrin isimli mekan içerisinde performans sergilemiş olan Çağlar Alkaç, sahne öncesinde gazetecilerin sormuş olduğu soruları cevapladı. Bir rap şarkıcısını andırmakta olan genç şarkıcı açıklamasında; ”Ben Almanya’da doğup orada büyüdüm, kendimi de bildim bileli müzik ile uğraşmaktayım. Bir seneden beri albümün üstünde uğraşıyordum, 2 ay öncesinde de çıkarttım. Ben genel olarak özgün müzik yapmaktayım, Ahmet Kaya ve de Müslüm Gürses tarzında yürümeye devam ediyorum. Sizlerin de görmüş olduğu gibi ses ile görüntü beraber yürümüyor” şeklindeki ifadelerine yer verdi.Sesinin daha çok Ahmet Kaya’ya olan benzerliğinin hakkında konuşmuş olan Alkaç sonrasında ise; ”Beni benzetiyor olmaları bile adeta onur verici, bu durum ise beni fazlasıyla mutlu ve de motive ediyor” ifadelerine yer verdi.

Müzik içerisinde basit işleri hiç bir şekilde sevmediğini de dile getirmiş olan şarkıcı; ”Ben aslında zoru başarmayı seven bir insanım, Ahmet Kaya ve de İbrahim Tatlıses gibi insanların ekollerinden yürümek benim için fazlası ile yeterli” ifadeleri ile konuşmasını devam ettirdi.İlk defa sahne almış olduğu mekanda 400 kişiyi ağırlamış olan Alkaç; ”Bu gece içerisinde beni yalnız bırakmadığınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim” diyip performansını burada sergiledi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı