SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Caner Erkin’in Yaptığı Açıklamalarından Sonra İlk Defa Konuştu

Asena Atalay eski eşi olan Caner Erkin’in iddialarını hiç bir şekilde kabul etmeyerek; ”Türkiye içerisinde striptiz kulüp mü mevcut? Bu şekilde iddia olur mu?” ifadelerine yer verdi..

Caner Erkin’in Yaptığı Açıklamalarından Sonra İlk Defa Konuştu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 04 Mart 2017 - 14:30 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.

Habertürk Gazetesi’nin yapmış olduğu özel bir haberine göre Asena Atalay, eski eşi olan Caner Erkin’in striptiz kulüplerine giderek direk dansı yapmakta olduğu şeklindeki iddiasına ilk defa net bir cevap verdi.Kuruçeşme’de yer alan bir kafeden çıkar iken sunucu, oğlunun velayetini almak amacıyla kendisine dava açmış olan eski eşi Caner Erkin’in ortaya attığı iddialarını kabul etmeyerek; ”Türkiye içerisinde Caner’in söylediği gibi striptiz kulüpler mi var? Böyle saçma iddia olur mu?” sözleri ile birlikte kendisini savundu.

Caner Erkin ile evli olduğu dönem içerisinde Lamborghini ile birlikte Porsche gibi milyon dolarlık otomobiller ile magazin sayfalarını süslemekte olan Asena Atalay, taksi ve de toplu taşımaya hızlı bir şekilde geçiş yaptı.

Kuruçeşme içerisinde taksiye binerken görüntülenmiş olan medyatik güzel ise, sosyal medya üzerinde yapmış olduğu; ”Trafik için kesin çözüm” şeklindeki notuna sahip paylaşımda ise metroya da binmeye başlamış olduğunu takipçilerine açık bir şekilde duyurdu.Asena Atalay, Caner Erkin’in yapmış olduğu açıklamalarından sonra suskunluğunu uzun bir süre boyunca korumuş ve bu konu ile alakalı herhangi bir açıklama yapmamıştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı