SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Canlı Yayındayken Aşk İtirafında Bulundular

TV8 kanalında yayınlanmış olan ”Survivor Panorama” programına katılmış bulunan Berna Öztürk ve de Yunus Günçe, geçmiş dönemde sevgili olduklarını belirtti.

Canlı Yayındayken Aşk İtirafında Bulundular
Bu haber Vedat Soylu tarafından 03 Mart 2017 - 13:19 'de eklendi ve 310 kez görüntülendi.

”Survivor 2016” programında başarılı bir performans sergilemiş olan Yunus Günçe; ”Sizin arkadaşlığınız aslında fazlasıyla eskiye dayanıyor” şeklindeki sözlerine ise; ”Çok büyük bir bomba var. Şimdi bütün Türkiye’ye çok güzel ve özel bir şeyi açıklayacağız. Berna Öztürk aslında benim eski çıktığım biri. Hali ile bende onun eski çıktığı oluyorum. Çünkü o zamanlarda fazlasıyla küçüktük ve de çıkılıyordu. Uzun bir zaman oldu, 15 sene çok rahat vardır” şeklindeki karşılığını söyledi.

”Eski bir sevgiliden asla arkadaş olmaz” şeklindeki önermesine katılmadığını açıklayan Günçe; ”O zamanlarda bir müzik televizyonu içerisinde VJ’im. Bir stadyumda ise Metellica konseri yapılacaktı. Arkamdan ”Yunus” şeklinde bir ses duydum. Döndüm ve baktım, Berna’nın kafasında bir tane taç var. ”Senin ile bir şey konuşmam gerekiyor. Ben bugün uzaydan geldim. Bir gün boyunca burada kalacağım. Bana (dünya üzerinde en sevdiğiniz insanı birlikte getirebilirsiniz) ifadelerini kullandılar. Ben ise seni götürmeyi istiyorum” şeklinde konuştu. bende ”Götür beni gittiğin” yere şeklindeki şarkısını söyledim. Sonrasında ise sevgili olduk. Daha sonra ise aklı başına geldi biraz büyüdü ve beni terk etti. Eski sevgili ile çok iyi arkadaş olur. Bazı sevgililerden ise asla arkadaş olmaz, nedeni de ayrılış şeklidir. Ben bu kız ile nasıl arkadaş olmayayım ki?” şeklindeki ifadelerine yer verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı