SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cem Özer Bir Defa Daha Evlendi

Başarılı oyunculardan Nurgül Yeşilçay ile 2004 senesi içerisinde evlenip 6 sene önce yollarını ayırmış olan Cem Özer bir defa daha resmi bir şekilde nikah masasına oturdu.

Cem Özer Bir Defa Daha Evlendi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 15 Mart 2017 - 19:30 'de eklendi ve 442 kez görüntülendi.

Oyunculardan Cem Özer, dün akşam uzun bir zamandır beraber olduğu senaristlerden Pınar Dura ile evlendi.1990’lı senelere talk şov kimliği ile birlikte adeta damgasını vurmuş olan ünlü oyunculardan Cem Özer, 5. defa nikah masasına oturmuş oldu. Özer, dün akşam çok uzun bir zamandır birlikte olduğu senaristlerden Pınar Dura ile resmi bir şekilde evlendi.
Cem Özer ayrıca, ilk evliliğini 1984 senesi içerisinde caz ustalarından Erol Pekcan’ın kızı olan Sebla Pekcan ile gerçekleştirdi. Ünlü ve başarılı oyuncu 1989 senesi içerisinde 2. defa nikah masasına oturdu ve yaşamını Selin Dilmen ile birleştirdi. Özer, 1994 senesi içerisinde Esin Maraşlıoğlu ile 2. evliliğini yaptı. Son evliliğini de 2004 senesi içerisinde Nurgül Yeşilçay ile gerçekleştirmişti..

Star televizyonunda yayınlanmakta olan Duymayan Kalmasın ismine sahip programın yapmış olduğu bir haberine Cem Özer, senarist olan sevgilisi Pınar Dura’ya evlenme teklifinde bulundu. Pınar Dura ise, televizyonculuk geçmişi de bulunan, magazin basınının yakın bir şekilde tanıdığı ünlü bir isim. Cem Özer’in evlenecek olduğu kişi Pınar Dura. Kendisi de senarist ve uzun bir zamandır Cem Özer ile beraber. Cem Özer ise Nurgül Yeşilçay ile evliliğinden bulunan Osman Nejat’ın doğum günü törenine bile Pınar Dura ile beraber gitmişti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı