SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı Cahide İçin Yolun Sonu mu Geldi?

Yeni sezonda Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümü biter bitmez 19. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu.

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı Cahide İçin Yolun Sonu mu Geldi?
Bu haber Alper tarafından 16 Mart 2017 - 18:50 'de eklendi ve 536 kez görüntülendi.

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin gelecek haftaki 19. bölüm fragmanı an itibarıyla izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici bölümün etkisinde kalan izleyici gelecek haftaki yeni bölüm tüyolarını fragmanda öğrenebilecek mi?Cesur ve Güzel’in yayınlanan 19. bölüm fragmanında izleyiciyi bekleyen sürpriz ne?

Cesur’un riskli oyunu ummadık bir şekilde sonuçlanırken, Sühan babasını uçurum kenarında bulur. Sühan ve Cesur her ne kadar birbirlerinden uzak durmak istese de Sühan’ın başından geçen olay ikisini yeniden bir araya getirir. Üstüne üstelik Cesur bir kere daha ondan vazgeçmeyeceğini göstermiştir. Diğer yandan Cahide, Hülya’dan şüphelenmeye başlar. Hülya’nın çıkmaması gerektiği sırada ortaya çıkmasıyla Cahide küplere biner. Ancak ikisi adına hiçbir şey umdukları gibi sonuçlanmayacaktır. Cahide artık kapana kısılmıştır. Sonunda yüzleşme günü gelip çatmıştır. Cesur uzun süredir bu günü beklerken, yüzleşme günü kararı verecek kişi bu defa Sühan’dır. Ama aradığı cevap beklenmedik birinden gelmiştir.Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 23 Mart 2017 Perşembe akşamı Star Tv’de.

Cesur Ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı