SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cesur Yürek 19. Bölüm Fragmanı Tatar Ahmet Ne Yapacak?

Show tv ekranlarında yayınlanan Onur Tuna, Rüveyda Öksüz ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yer aldığı Cesur Yürek’in 19. bölüm fragmanı çıktı. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Cesur Yürek 19. Bölüm Fragmanı Tatar Ahmet Ne Yapacak?
Bu haber Alper tarafından 23 Şubat 2017 - 20:25 'de eklendi ve 581 kez görüntülendi.

Perşembe günlerinin ilgiyle izlenen dizisi Cesur Yürek’in 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı buradan ilginize sunulmuştur.Kirve’nin olağan üstü planıyla Tatar Ahmet ve Ömer şok olmuştur. Tek tek geçmiş hesaplarını yeniden açan Kirve artık kendi masasını kuracaktır. Bu süreçte Tatar Ahmet ile Ömer’i Kirve’nin ardındaki gizli güçler karşısında büyük bir oyun bekler.

Diğer yandan Ömer, Atilla Binbaşının peşinden gitmeye karar verir. Ancak bu takipte Ömer’in öğrenecekleri şok yaşamasına neden olacaktır. Tatar Ahmet’le Kirve’nin savaşında Ömer ortada ki dengeleri değiştirecek bir karar alır. Ömer’in aldığı bu karar savaşı nasıl etkileyecek? Tatar Ahmet’in bu karar tepkisi nasıl olacak?

Sevilen dizi Cesur Yürek yeni bölümüyle 2 Mart 2017 akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv’de.Cesur Yürek 19. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı