SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı Zekkar Gözünü Karartır

Fox Türkiye’de yayınlanacak olan yeni dizi Çoban Yıldızı’nın 4. bölüm tanıtımı yayınlandı. Merakla beklenen yeni bölüm 23 mart perşembe akşamı saat 20:00’da ekranlara gelecek.

Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı Zekkar Gözünü Karartır
Bu haber Alper tarafından 16 Mart 2017 - 18:30 'de eklendi ve 501 kez görüntülendi.

Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız ve Selim Bayraktar’ın başrollerini paylaştığı Çoban Yıldızı isimli dizinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Türkiye’de ekranlara gelecek olan Most Production yapımı dizide, Kapadokya’dan İstanbul’a uzanan muhteşem bir aşk öyküsünü anlatıyor.Zühre yanan evin içerisinden Seyit’in sayesinde sağ salim çıkar. Seyit ve ailesi bütün mal varlığını kaybetmiş ayrıca Karakaya aşiretine kafa tutmuşlardır. Bundan sonra en sağlıklı olan göz önünde olmamak kaçmaktır. Zühre yaşanan kötü hadiselerden kendisini sorumlu tutup onlardan uzak durmak ister. Fakat Seyit Zühre’yi de yanına alıp uzak diyarlara göç etme niyetindedir. Karakaya’ları geride bırakmak zor olacaktır. Öfkesine yenik düşen Zekkar kısa süre sonra yeniden karşılarına çıkar. Zekkar’ın öfkesi nelere sebep olacak? Zühre Seyit’den kaçacak mı yoksa birlikte uzaklaşacaklar mı?

Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı