SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Çocukları İle Birlikte Örümcek Yedi

First They Killed My Father isimli filminin ilk gösterimi amacı ile Kamboçya’da yer alan Angelina Jolie, örümcek ile birlikte tarantula ve de akrep yedi, çocuklarına da bunları yedirdi.

Çocukları İle Birlikte Örümcek Yedi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Şubat 2017 - 13:45 'de eklendi ve 368 kez görüntülendi.

First They Killed My Father isimli filminin ilk gösterimi amacı ile Kamboçya’da yer alan Angelina Jolie, örümcek ile birlikte tarantula ve de akrep yedi, çocuklarına da bunları yedirdi.BBC’ye özel bir röportaj vermiş olan Angelina Jolie Kamboçya’nın yerel lezzetlerini tatmış olduğu esnada kameralar da kayıtta idi. Angelina Jolie, kameraların önünde iken tarantula ile akrep yedi. Sonrasında ise çocuklarına da kendisinin tattığı bu böceklerden yedirdi.

Kamboçya asıllı yazar Loung Ung’a ait ”Önce Onlar Benim Babamı Öldürdü” ismine sahip kitabını yönetmen koltuğuna oturarak beyaz perdeye taşımış olan Jolie, filmin galası amacıyla bulunduğu Kamboçya’da kameraların önündeyken akrep yedi.

Kendisine sunulmuş olan akrep ile tarantulayı yemiş olan Angelina Jolie sonrasında yapmış olduğu açıklaması içerisinde ise; ”Böcekler sürekli olarak yemeklerinin bir parçası idi. Fakat bunun ise savaş esnasında yaşamda kalmak ile de bir ilgisi var. İnsanlar açlık sebebiyle ölebilecek hâle geldiklerinde bunun sayesinde yaşamda kalabildiler.” şeklindeki ifadelerine yer verdi..41 yaşında olan yıldız Kamboçya’ya gerçekleştirmiş olduğu ilk ziyaretine kadar yaşamında hiç bir şekilde böcek yememiş olduğunu da anlattı. BBC’nin muhabirine akrebi tam olarak nasıl yemesi gerektiğini anlatmış olan Angelina Jolie çekimler esnasında yanında yer alan çocuklarına da bu böceklerden yedirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA