SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Çok Gösterişli Bir Düğün İle Evlenecekler

6 Mayıs tarihi içerisinde Gamze Karaman’la evleneceğini açıklayan Nedim Keçeli, kesenin ağzını da sonuna kadar açtı.

Çok Gösterişli Bir Düğün İle Evlenecekler
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Şubat 2017 - 13:15 'de eklendi ve 380 kez görüntülendi.

6 Mayıs tarihi içerisinde Gamze Karaman’la evleneceğini açıklayan Nedim Keçeli, kesenin ağzını da sonuna kadar açtı. Sosyetik durumdaki işadamı, Venedik’te gerçekleşecek düğün için ulaşım ile birlikte konaklama ve bütün farklı detaylar dahil yaklaşık olarak 1 buçuk milyon Türk Lirası ödeme yapacak.Takvim’in yapmış olduğu özel bir haberine göre ise; Venedik’te yer alan San Clemente Adası’nda bulunan Kempinski Otel içerisinde gerçekleştirilecek özel bir düğünle dünyaevine gireceği açıklanan Keçeli, 250 kişinin de mutluluklarına şahit olmaları amacıyla 80.000 euro (320.000 Türk Lirası) karşılığında bir yolcu uçağını kiraladı.

İşadamı ayrıca, gelecek misafirlerinin transfer masrafları amacıyla da ekstra 20.000 euro yani tam olarak 80.000 lira tutarında bir ödedi. Lüks durumdaki otelin 150 tane odasını 2 gecelik 60.000 euro tutarında (240.000 Türk Lirası) tutmuş olan Keçeli, günlerce konuşulacak olan rüya gibi düğüne küçük bir servet harcamış olacak.Ünlü işadamı ayrıca, Gamze Karaman ile detaylarını aylar öncesinden düşünmüş olduğu düğün yemeği ve de eğlencesi amacıyla 100.000 euro (400.000 Türk Lirası) tutarındaki parayı da gözden çıkarttı. 6 Mayıs tarihi içerisinde dillere destan bir tören ile evlenecekleri açıklanan ve de önceki gün hazırlıklar amacıyla Venedik’e gitmiş bulunan ikili, nikahta ise 75.000 euro tutarında gelinlik, damatlık ve de takılarla birlikte göz kamaştıracaklar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA