SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Çok İlginç Açıklamalar Yaptı

Şarkıcı ile sunuculardan Lerzan Mutlu, UçanKuş TV içerisinde konuk olarak katıldığı ”Gece Kuşu” ismine sahip programında çok ilginç çeşitli açıklamalar yaptı.

Çok İlginç Açıklamalar Yaptı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 11 Mart 2017 - 14:30 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

Lerzan Mutlu açıklaması içerisinde; ”Bence erkeklerin bir defaya mahsus olmak üzere aldatma şansı da var. Şayet bunu itiraf edip, pişman olduğunu açıklar ise kabul ederim. Ancak ikinci aldatmasını ise asla… İkinci defa aldatırsa artık sesimi bile asla duyamaz, oturup sürekli ağlar, beni de bulamaz” ifadelerine yer verdi..Ünlü şarkıcı ile sunucu, niçin evlenmediği ile alakalı bir sorusu üstüne ise; ”Ben neleri bilmekteyim bu piyasa içerisinde. Pek çok insan sırf olay olsun diye evlenerek, boşanıyor. Ben ise o tiplerden asla değilim” ifadeleri ile konuştu.

Mutlu öte yandan, Anılcan Tanrıyar’ın sormuş olduğu ”Hayalleriniz nedir?” şeklindeki sorusuna da ”Hayallerim aslında Paris, gerisi de… Sen anla onu işte…” tarzında bir yanıt verdi.
Lerzan Mutlu öte yandan; ”Çocuk yapma ile alakalı bir düşüncesinin olup olmadığı” şeklinde sorulan soruya da ”Ben kendim daha bir çocuğum… Kendimi aslında bir çocuk gibi hissetmekteyim. Büyümeden ve o olgunluğa ulaşmadan çocuk sahibi olmayı kesinlikle düşünmüyorum” ifadeleri ile bir yanıt verdi.Şarkıcılık ile alakalı da iddiasını devam ettirdiğini vurgulayan ünlü isim sonrasında ise; ”Şimdilerde popüler olan sanatçılardan çok daha iyi bir sesim var. Benim canlı söylediğim sesim, pek çok popüler şarkıcıya da on basar” ifadelerine yer verdi..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA