SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Çok Samimi Bir Durumdalar

Eşinden yeni boşanmış olan Gülben Ergen’in üç senedir şoförlüğünü yapan Şahabettin Aydın ile samimi olan halleri kafalarda bir soru işareti bırakmaya başladı

Çok Samimi Bir Durumdalar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 16:34 'de eklendi ve 261 kez görüntülendi.

Gülben Ergen, şoförü olan Şahabettin Aydın’ı yanından hiç bir şekilde ayırmıyor. Sanatçı, yaklaşık olarak 3 senedir çalışanı olan Aydın ile o kadar çok samimi ki, ikili devamlı olarak beraber eğlenceli fotoğraflar çektirmeye başladı. Aydın da evde adeta ailenin yeni bir üyesi gibi yaşamaya başlamış..Şahabettin Aydın paylaştığı bir resmin altına; ”Bence biz bu şekilde de tatlıyız” şeklinde bir yazı paylaştı.

Aydın ayrıca, patronuyla çektirmiş olduğu fotoğrafları kendi Instagram adresi üzerinden paylaşıyor, altına ise sevgi dolu bir takım sözcükler yazıyor. Gülben Ergen’e birde çiçekler eşliğinde Serkan Kaya’nın şarkısını şu sözler ile hediye etmekte; ”Mesele şudur ki ”Bende Bitmedi Senin Sevdan!”

Şahabettin Aydın bir başka paylaşımında ise; ”Sevmek ile sevilmek güneşi 2 taraftan hissetmeye benzemektedir”’ ifadelerine yer verdi.Gülben Ergen ise, ”evlatlarımın manevi abisi” olarak bahsetmekte olduğu Şahabettin Aydın ile adının aşk dedikodularına karışmasına adeta isyan etti. Haber spikeri olan Erhan Çelik’ten kısa süre öncesinde boşanmış bulunan Gülben Ergen, sosyal medya üzerinde fotoğrafları bulunan Şahabettin Aydın ile hakkında yapılmış habere çok büyük bir tepki gösterdi.

Gazete kupürlerini paylaşmış olan ünlü şarkıcı ayrıca; ”Aylardan beri adımın yanına hiç bir şekilde tanımadığım, yüzünü kesinlikle görmediğim ne farklı isimleri yapıştırdılar” mesajı ile birlikte magazin basınından çok dert yandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA