SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Dayan Yüreğim 8. Bölüm Fragmanı Fuat Duruşmaya Katılabilecek mi?

Fox Tv ekranlarında bu akşam yayınlanan dizinin gelecek hafta ki fragmanı yayınlandı. Dayan Yüreğim 8. bölüm fragmanında neler olacak? Detaylı bilgiler haberimizde..

Dayan Yüreğim 8. Bölüm Fragmanı Fuat Duruşmaya Katılabilecek mi?
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 17 Mart 2017 - 23:00 'de eklendi ve 343 kez görüntülendi.

Fox Türkiye’nin yeni dizisi Dayan Yüreğim cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin gelecek haftaki bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen Dayan Yüreğim 8. Bölüm fragmanını şimdi buradan seyredebilirsiniz.Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Telefonda Seray ile konuşan Atıf garip sesler geldiğini duyunca başına bir şey geldiğini hisseder. Rıfat’ı arayıp durumun ciddi olduğunu söyler. Seray hastaneye kaldırılırken Elvan bir an olsun başından ayrılmaz. Seray bir türlü annesini affetmek istemese de ağzından çıkan ilk sözü anne olur. Seray için hastaneye gelen Atıf Rıfat’ın tepkisiyle karşı karşıya kalır. Elvan kızına olan sevgisinden dolayı Atıf’ın yanında olmayı seçer. Atıf Elvan’ı evine kadar bırakır. Gittikleri o mahalle Atıf’ın Selim’e çarptığı anılarla dolu mahalledir. Seray Atıf’a annesinin babasını öldürdüğü gerçeğini söyler. Fuat Elvan’ın tekrar hapse girmemesi için davanın üzerinde çalışmaya devam eder.

Dayan Yüreğim yeni bölümüyle gelecek hafta aynı gününde ve saatinde Fox Türkiye ekranlarında olacak.Dayan Yüreğim 8. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı