SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Defileden Elde Edilmiş Olan Gelirin Bir Kısmını Bağışladı

Yeni yapmış olduğu koleksiyonu Her Mevsim’i tanıtmış olan tasarımcılardan Canan Göztepe, defileden elde edilmiş olan gelirin bir kısmını ise, başkanı bulunduğu ERDODER’e bağışladığını açıkladı.

Defileden Elde Edilmiş Olan Gelirin Bir Kısmını Bağışladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 10:00 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.

Düzenlemiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile birlikte son zamanlarda adından çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Canan Göztepe, moda sektörü içerisinde 33 seneyi de arkada bıraktı. Her Mevsim ismine sahip olan yeni koleksiyonunun tanıtımını ise önceki gün içerisinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel içinde gerçekleştirmiş olan iş kadını, aynı içerisinde başkanlığını üstlenmiş olduğu Erken Doğan Çocukları Yaşatma Derneği’ne de çok büyük bir katkı sağlamış oldu.Defileden önce konuklar kokteyl esnasında bir araya gelerek bol bol muhabbet ettiler. 6 aylık çok uzun süren bir çalışmanın sonunda ortaya çıkmış olan ”Her Mevsim” ismine sahip 45 parçadan oluşan koleksiyonu da ünlü modeller podyumda sergiledi. Aralarında Özlem Yıldız ile birlikte Sema Şimşek ve de Özlem Kaymaz’ın da yer aldığı ünlü mankenler, 9 tane prematüre çocuk ile birlikte podyuma çıktı.

45 parçadan oluşmakta bulunan koleksiyonu Emel Diamod’ın takıları ile birlikte tanıtmış olan Göztepe ise açıklamaları içerisinde; ”Siz çok değerli destekçilerim ile birlikte inşallah her mevsim bir bahar olacak” şeklindeki ifadelerine yer vererek duygularını da çok açık bir şekilde dile getirdi. Etkinlikten elde edilmiş olan gelirin bir kısmı ise ERDODER için bağışlandı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA