SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Demet Akalın Şöhret Olmanın Kaymağını Yerken Hiç Sınır Tanımamakta

Pop müziğinin en sevilen isimlerinden biri olan Demet Akalın ailesi ile bir mekana giderek instagram üzerinden reklam yapmasının karşılığında dudakları uçuklatan bu yüksek ücreti istedi.

Demet Akalın Şöhret Olmanın Kaymağını Yerken Hiç Sınır Tanımamakta
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 13:00 'de eklendi ve 269 kez görüntülendi.

Sahnelerin en fazla kazanmakta olan isimlerinin ilk sırasında gelen Demet Akalın, şöhretinin kaymağını da yer iken hiç bir şekilde sınır tanımamakta!Vermiş olduğu konserler ve de albüm satışlarının yanında rol almış olduğu reklam filmlerinden de çok yüklü miktarda para kazanmaya devam eden Akalın, son senelerde popüler durumda olan instagram sayesinde ise servetine servet katmaya devam ediyor…

Geçtiğimiz günler içerisinde bir tane yemek zincirinin yetkilileri, Demet Akalın’ı kenti restoranlarından bir tanesinde ağırlamayı istedi. Ünlü popçunun yerine ise adeta Akalın’ın menajeri gibi görev almış olan eşi Okan Kurt’a ulaşmış olan yetkililer, almış oldukları cevap ile adeta şoke oldular.

Kurt konuşması içerisinde, ünlü popçunun mekan içinde çekilmiş olan fotoğraflarını sosyal medya üzerinde kullanmasını da istemiş olan yetkililere ”Mekanınıza aile gelir isek bunun ücreti tam olarak 60.000 Türk Lirası” şeklindeki cevabını verdi.Okan Kurt ayrıca, Demet Akalın’ın instagram üzerindeki tek bir paylaşımı için ise 15.000 TL alacak olduğunu söyledi. Ünlü durumdaki çiftin, ailece ücretsiz olarak ağırlanacakları mekan içerisinde yalnızca bir sosyal medya paylaşımı yapabilmek için 60.000 Türk Lirası istemesi ise ”Demet’e yaşam bedava olmak ile kalmamış ünlü durumdaki popçunun atmış olduğu her adım adeta bir servete dönüşmüş” yorumlarını yaptırdı! .

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA