SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Demet Akbağ Yeni Gösterisinin Afişiyle Alakalı Konuştu

Türk Tiyatrosu ile sinemasının ünlü isimlerinden biri olan Demet Akbağ çok uzun bir zamanın hemen sonrasında ”Bir Demet Muhabbet” ismine sahip gösterisi ile birlikte yeniden sahnelerde yerini aldı.

Demet Akbağ Yeni Gösterisinin Afişiyle Alakalı Konuştu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 05 Mart 2017 - 16:15 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

Demet Akbağ yeni gösterime başladığı; ”Bir Demet Muhabbet” isimli gösterisi amacıyla, piyasada yer alan en önemli projelerin afişlerine imzasını atmış olan Emre Erdem tarafından tasarlanmış yeni afişini, sahne içerisinde esprili bir dil ile tanıttı.

Afiş içerisinde beyaz bir fonu yırtmakta olduğu görünen Demet Akbağ, asıl olarak kendisi için pek çok afiş tasarlanmış olduğunu, bu afişi ise Ellen De Generes’in yapılan afişi ile benzerliği sebebiyle elemiş olduklarını detayları ile anlattı. Fakat Madonna aynı pozu paylaştıktan sonra; ”Ne var ki yani? Benim Dünya çapında ünlü olan Madonna’dan ne eksiğim bulunuyor?” deyip Madonna’ya da adeta bir meydan okudu. Madonna’nın İnstagram hesabında yapmış olduğu paylaşımının sonrasında afiş seçimindeki son kararını da bu tasarım üzerine yapmış olduğunu açık bir şekilde anlattı. İzleyicilerini 2 perdeden oluşan bir kahkaha maratonuna dahil etmiş olan Demet Akbağ’ın düzenlediği gösterisini izlemeye gelenlerin arasında Ata Demirer ile birlikte Gani Müjde, Emre Karayel, Burcu Esmersoy,, Nursel Köse, ,Erdil Yaşaroğlu ve eşi Begüm Kütük Yaşaroğlu İpek Durkal ve de Murat Yalçındağ yer almaktaydı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı