SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Derin Mermerci Evini 15 Temmuz’dan Dolayı Terk Etmiş

Derin Mermerci’nin Taksim’de yer alan dairesinden taşınma sebebi de net bir şekilde ortaya çıktı.

Derin Mermerci Evini 15 Temmuz’dan Dolayı Terk Etmiş
Bu haber Vedat Soylu tarafından 13 Mart 2017 - 20:15 'de eklendi ve 365 kez görüntülendi.

Mermerci, 15 Temmuz gecesinde yaşanmış olan hain darbe girişimi esnasında halka ateş açılmasına tanık olduktan sonra yaşamış olduğu travmayı hiç bir şekilde atlatamayıp Vaniköy’e taşınma kararı aldı.Derin Mermerci Aydın, geçtiğimiz yaz eşi ve de ikizleriyle beraber Taksim Residence’da yer alan 730 m2’lik penthouse dairesinden çıkarak tapusu kendi üstüne olan Vaniköy’de yer alan ana ocağına dönmüş idi.

Derin Hanım’ın ise, ikizlerinin anneanneleri olan Ender Mermerci’ye yakın bir şekilde büyümeleri ve de annesinin elinin üstlerinde olmasını istediğinden dolayı bu kararı verdiği sanılıyordu. Meğerki asıl sebep, 15 Temmuz 2016 tarihi içerisinde darbe girişimine kalkışmış olan FETÖ’cü teröristlermiş!

Çünkü Derin Hanım da, 15 Temmuz akşamında eşi ve de ikizleri ile birlikte Taksim’de yer alan evlerindeymiş. Evlerinin camlarından Taksim Cumhuriyet Anıtı önünde toplanmış olan vatandaşların üstüne, askeri helikopterden ateş açılmış olmasına bizzat kendi gözleri ile şahitlik etmişler.Apartman görevlisinin tarafından eşi ve de ikizleriyle beraber evlerinin sığınağına indirilmiş olan Derin Hanım, o akşam üstü çok büyük bir travmayı yaşamış. Bunları yaşadıktan sonrasında ise, her zaman olaylarının göbeğinde bulunan Taksim’de yer alan evinden soğumuş.

Bir ay içerisinde annesi Ender Hanım’ın yaşamını sürdürdüğü Vaniköy’de yer alan Necmettin Efendi Yalısı’nın bahçesinde bulunan ek binayı kendilerine göre düzenletmiş ve de orada oturmaya başlamış olan Derin Hanım’ın, 2007 senesinde 6 milyon dolara satın almış olduğu 730 m2’lik penthouse’unu ise önceki ay kiraya verdiği öğrenildi..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA