SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Dolunay Dizisi Oyuncuları ve Konusu İşte Detaylar

Dolunay Dizisi Oyuncuları ve Konusu İşte Detaylar
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 05 Temmuz 2017 - 17:49 'de eklendi ve 907 kez görüntülendi.

Yağmur Ünal ile MF Yapım’ın ortak olarak yapımcılığını üstlendiği ”Dolunay” dizisi bugün Star TV’de başlıyor! Kule Dibi Senaryo Ekibi – Ayşen Günsu Teker ve Fikret Bekler’in senaristliğini üstlendiği, başrollerini ise Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı dizi bu akşam saat 20.00’de Star TV’de ilk bölümünü yayınlayacak.Dolunay Dizisi Konusu;
Sürpriz bir aşık konu edinen yeni dizide, profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı, Japon mutfağından öğrenmiş olduğu yemek tarifleri ile kendi mutfağını açmak ister. Öğrenci evinde geçimini sağlayabilmek için ek bir işe başvurur ve daha önceden hiç tanımadığı patronu Ferit’in özel aşçısı olur. Ferit zengin ve yakışıklıdır. Zamanla birlikte Nazlı ile Ferit’in yakınlaşmaları sonucu imkansız bir aşkın temeli çoktan atılmıştır…

Dolunay Dizisi Oyuncuları;
Özge Gürel (Nazlı) Kimdir?
Yetenekli ve güzel oyuncu 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul‘da Dünyaya gözlerini açmıştır. 55 kilo ve 1.70 boyunda olan güzel oyuncu üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi‘nde tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerne başlamıştır. Eski rol arkadaşı Serkan Çayoğlu ise sevgilisidir. Başarılı oyuncu Gürel daha önceden Kızım NeredeMuhteşem YüzyılHuzur SokağıMedcezir ve Kiraz Mevsimi gibi reytingi yüksek dizilerde de boy göstermiştir. Yakında Tv ekranlarında başlayacak olan Dolunay isimli yeni dizide ise Nazlı karakterine can verecek.

Can Yaman (Ferit) Kimdir?
Başarılı oyuncu Yaman, 1989 yılında İstanbul‘da Dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini burslu olarak Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nde tamamlayan yakışıklı oyuncu avukatlık yaptığı dönemlerde gittiği tatil sırasında şans eseri bir yıl içinde iki dizide rol almıştır. Başarılı bir şekilde bu sektöre adım attığını dile getiren deneyimli oyuncu ilk olarak Gönül İşleri isimli dizide Bedir karakterine can vermiştir. Daha sonraları ise İnadına Aşk dizisinde Aras karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Türkü Turan (Alya) Kimdir?
Başarılı ve güzel oyuncu Turan, 1 Şubat 1985 tarihinde Muğla‘nın Bodrum ilçesinde Dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü‘nde tamamlayan güzel oyuncu, ortaokuldan bu yana oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önceden ise bazı TV programlarını da sunmuştur. Türkü Turan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizide Nihal karakterine can vermiştir. Ayrıca ŞubatMaral ve Acı Aşk dizilerinde de boy göstermiştir.

Necip Memili (Hakan) Kimdir;
Yaprak Dökümü ve Hanım’ın Çiftliği dizilerinden tanıdığımı Necip Memili 27 Mayıs 1980 tarihinde Adana‘da Dünyaya gelmiştir. Özkan ve Bahtiyar isimlerinde 2 tane erkek kardeşi bulunan deneyimli oyuncu, lise eğitimini Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra da makina montajda çalışan Memili 1999 senesinde Adana Seyhan Belediyesi Tiyatrosu’nda amatör olarak rol almaya başlamıştır. 2003 senesinde kazanmış olduğu Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nü 2007 senesinde bitirmiştir ve mezun olduktan hemen sonra İstanbul’a gitmiştir. İlk dizi deneyimini 2005 yılında Beşinci Boyut isimli dizide Ali karakterine can vererek yaşamıştır. Daha sonralarında ise Arka SokaklarPusatHanım’ın ÇiftliğiUlan İstanbul ve Kehribar gibi reytingi yüksek dizilerde boy göstermiştir. Kariyeri hayatında fazlasıyla deneyim yaşayan Memili, Lüks OtelSümela’nın Şifresi TemelGuruldayan Kalpler ve Kaçma Birader gibi sinema filmlerinde de performansını sergilemiştir.

Alara Bozbey (Nilüfer) Kimdir;
Güzel oyuncu Bozbey 7 Aralık 1986 tarihinde Litvanya‘da doğmuştur. Asıl ismi Aliona Bozbey olan deneyimli oyuncu 51 kiloda ve 1.60 boyundadır. Türk vatandaşı olan Alara, Aliona isminden sonra Alara ismini almıştır. Türkiye’de yaşamaya devam etmeye karar veren Bozbey daha önceden Yabancı DamatArka SokaklarKaradağlarBenim İçin Üzülme ve Gamsız Hayat gibi dizilerde boy göstermiştir. Oyunculuk deneyimi olan güzel oyuncu, yakında yayınlanan olacak Dolunay isimli dizide Nilüfer karakteri ile performansını sergileyecek.Balamir Emren (Engin) Kimdir?
1985 senesinde İstanbul‘da Dünyaya gözlerini açan deneyimli oyuncu Emren, eğitimlerini tamamladıktan sonra oyuncu olma kararına varır ve bunu gerçekleştirmek için ilk olarak Cast ajansa kaydını yaptırır. Bu çalışmaların ardından kendisine gelen reklam filmlerinde başarılı bir şekilde performansını sergileyen Emren, oyunculuğa yavaş yavaş adımını atmaya başlamıştır. 1.74 boyunda ve 72 kiloda olan Balamir Emren, ilk olarak 2007 senesinde ”Duvar” isimli dizide Erman karakterine can vererek dizi deneyimini gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Sonra sırası ile Mahşer, Sinekli Bakkal, Akasya Durağı ve Böyle Bitmesin gibi dizilerde de boy göstermiştir. Son olarak ise 2013 senesinde Aşkın Bedeli isimli dizide Cem karakterine can vermiştir. Başarılı oyuncu aynı zamanda Şeytanın Kabilesi : Semur ve Yola Geldik gibi sinema filmlerinde de rol almıştır.

Hakan Kurtaş (Deniz) Kimdir?
Yetenekli oyuncu 7 Eylül 1988 tarihinde İzmir‘de Dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü‘nde tamamlayan başarılı oyuncu, gençlik dönemlerinde profesyonel olarak basketbol ile ilgilenmiştir. Yetenekleri ile dikkat çeken Kurtaş, dizi, tiyatro ve oyunculuğun yanı sıra karikatür çizimi ve müzik ile de ilgilenmektedir. 72 kiloda ve 1.82 boyunda olan Kurtaş, fit vücut yapısı ile de dikkatleri çekiyor. Hakan Kurtaş ilk olarak 2011 senesinde ”Ezel” isimli dizide Can karakteri ile oyunculuk kariyerini yaşamıştır. Sonrasında ise Bir Çocuk Sevdim ve A.Ş.K. gibi dizilerde de rol almıştır. Bu arada 2012 senesinde Vücut isimli sinema filminde İzzet karakterine de can verdiğini unutmamak gerekir.

Ali Mert Yavuzcan (Demir) Kimdir?
Başarılı oyuncu Yavuzcan 4 Nisan 1979 tarihinde diplomat babasının Yurt dışında bulunması nedeni ile Almanya‘nın Bonn şehrinde Dünyaya gözlerini açmıştır. 1,5 yaşına kadar Bonn şehrinde yaşamını sürdüren yetenekli oyuncu İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Yunanistan’da tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve burada da Ankara Atatürk Lisesi‘nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimini Bilken Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü‘nde tamamlayan başarılı oyuncu 2001 ve 2008 yılları arasında İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyuncu olarak yer almıştır. İlk olarak 1998 senesinde Çiçeği Büyütmek isimli dizide yer alarak dizini deneyimini gerçekleştiren Yavuzcan, Beşinci Boyut, Emret Komutanım Şah Mat, İbret-i Alem ve Aşkın Bedeli gibi dizilerde de boy göstermiştir. Son olarak ise 2015 yılında Ne Münasebet isimli TV dizisinde Emir karakterine can vermiştir.

Dolunay Dizisi 1. Bölüm 3. Fragmanı:


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı