SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Düğün İle Alakalı Masrafları Davetlilerden İstediler

4 senedir flört eden ve de mutlulukları dillerden hiç bir şekilde düşmeyen 2003 senesinin Türkiye Güzeli olan Gamze Karaman ve işadamı sevgilisi Nedim Keçeli nikah masasına oturmak için hazırlanıyor.

Düğün İle Alakalı Masrafları Davetlilerden İstediler
Bu haber Vedat Soylu tarafından 15 Mart 2017 - 19:00 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.

Düğünle alakalı olarak yer konusunda Bodrum ve Venedik arasında gelip gitmiş olan aşıklar, sonunda kesin tarihi ve yeri kesinleştirdi. Ünlü çift, 6 Mayıs tarihi içerisinde Venedik’te yer alan Türk adasının üstünde bulunan San Clemente Palace Kempinski’de evlenecek.İtalya’daki en turistik kentlerinden bir tanesi olan Venedik’te evlenecek olduğu açıklanan çiftin cephesinden düğün ile alakalı çok çarpıcı bir haber daha geldi.

Daha öncesinde Nedim Keçeli’nin 6 Mayıs tarihi içerisinde yapılacak düğün için kesenin ağzını açmış olduğu ve konaklama ile bütün detaylar dahil 1 buçuk milyon Türk Lirası ödeyecek olduğu gündeme geldi.
Buna göre ise Keçeli 250 kişiyi davet etmiş olduğu düğün için 80.000 Euro yani yaklaşık olarak 320.000 TL karşılığında bir yolcu uçağını kiraladı.

İddialara göre işadamı ise, misafirlerinin transfer masrafları amacı ile de ekstra 20.000 Euro ve yani 80.000 lira ödeme yaptı. Lüks otelin 150 tane odasını 2 gecelik 60.000 Euro’ya yani 240.000 lira ile tutmuş olan Keçeli’nin düğün akşamında ve de ertesi gün de gerçekleşecek partiler için ise ekstra 15.000 Euro ödeyecek olduğu öne sürüldü. Düğünün davetlilerine ise organizasyon şirketinin son anda göndermiş olduğu elektronik posta bütün herkesi adeta şoke etti.Elektronik posta içerisinde Karaman ve de Keçeli çiftinin, mutluluklarına şahit olması amacıyla İtalya’ya çağırmış oldukları davetlilerden yol ve de 770 ile 3.000 Euro arasında değişmekte olan konaklama ücretlerini kendilerinin karşılamaları istenmekteydi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı