SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Düğünde Çekilen Fotoğrafları Hackerlar Tarafından Çalındı

Bilgisayar korsanları Kate Moss’un çıplak bir şekildeki düğün fotoğraflarını internete sızdırdı!

Düğünde Çekilen Fotoğrafları Hackerlar Tarafından Çalındı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 06 Mart 2017 - 20:15 'de eklendi ve 274 kez görüntülendi.

Dünya üzerindeki en ünlü süper modellerinden bir tanesi olabilir ancak onun da görmenizi hiç bir şekilde istemeyecek olduğu fotoğrafları mevcut…Modelin özel olan bu fotoğrafları, iddialara göre bilgisayarı içerisinden hackerlar tarafından çalındı.
Bu durum ise Moss’un başına gelen 2. bir fotoğraf çalınması olayo oldu.

Ünlü durumdaki moda fotoğrafçılarından Terry Richardson ve de Mario Testino tarafından çekilmiş olduğu düşünülen 43 yaşında bulunan süper modelin fotoğraflarının ise, 2011 senesi içerisinde Jamie Hill ile evlilik yaptığı günlerini kutlamak maksadıyla çekildiği iddia edilmekte.

Şimdi ayrılmış olmalarına karşın modelin halen fotoğrafları saklamasının nedeni ise modelin zamanında Jamie Hill’i çok fazla sevmiş olması.Başka bir kaynak ise Daily Star Sunday’e açıklamasında ”Kate bu konu ile adeta delirecek! Jamie ile ayrılmış durumda olmalarına karşın bu fotoğrafları halen çok seviyor ve de bu fotoğraflar fazlasıyla özel fotoğraflardır” ifadeleri ile konuştu.

”’Kate fazlası ile bariz fotoğraf çekimleri amacıyla kıyafetlerini çıkartmaya çok yabancı birisi değil ancak bu fotoğraflar fazlasıyla farklıydı” ifadelerine yer verdi. Bazıları ise yalnızca Jamie tarafından görülmesi amacıyla çekilmişti ve de kalanı yakın arkadaşları ile birlikte ailesi içindi ve hiçbir şekilde, hiç bir yerde yayınlanmamış idi. 4 ay içinde bilgisayar korsanlarının 2. defa fotoğraflarını çalmış olması ise fazlasıyla kötü bir durum aslında. Kate, şu an içerisinde online güvenliğini arttırabilmenin yollarını araştırmaya başladı.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA