SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ebru Yaşar Lohusalık Gezisine Çıktı

2015 senesi içerisinde nikah masasına oturan ve de geçtiğimiz ay ikiz bebek sahibi olduğu açıklanan Ebru Yaşar ile Nejat Gülseven çifti, önceki akşam üstü Etiler’de yer alan Fenix isimli mekanda bir yemek yedi.

Ebru Yaşar Lohusalık Gezisine Çıktı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 03 Mart 2017 - 14:00 'de eklendi ve 367 kez görüntülendi.

Ebrusu ile Ebrusu HASAN Poyraz ismini vermiş oldukları bir kız ve de bir erkek çocukları olan Ebru Yaşar ve Nejat Gülseven, çıkışta ise gazetecilerin sorularını cevapladılar.Bir ay öncesinde doğum yapmış olan Ebru Yaşar; ”Herkes için iyi akşamlar, doğumdan sonrasında lohusalık gezmesi yapmaktayım. Aylardır hiç bir şekilde dışarı çıkmıyordum, evde zaman kesinlikle geçmiyor. Allah isteyen bütün herkese de nasip etsin, annelik çok harika bir duygu” ifadelerine yer verdi.. Hamilelik sonrasında formda bir görüntü çizmekte olan şarkıcı; ”İkiz bebeklerim dünyaya geldi ve de hamilelik boyunca yalnızca 9 kilo aldım, doğumdan sonrasında ise 12 kilo verdim” şeklindeki ifadelerine yer verdi..

Hamileliğinin son zamanları içerisinde ikiz bebekleri olacaklarını öğrenmiş olduklarını belirten ikili ise; ”İkiz olmaları aslında bizim içinde sürpriz oldu, kimseye hiç bir şekilde söylemedik. Ben bütün herkese kız demekteydim, Nejat ise erkek demekteydi. Biraz zaman geçtikten sonra hediyeler karışık bir şekilde gelmeye başladı, biz ise tam olarak ne yapacağımızı da bilemedik. İkiz olmasına ise fazlasıyla mutlu olduk, Sabah 6’da kalkmaktayız ve çift mesai işlemeye başladı” ifadelerine yer verdi..10 aydan beri sahnelere de çıkmadığını açıklayan Yaşar, ”1 ay sonrasında sahnelere çıkmaya istiyorum, yakın bir zamanda albümümde çıkıyor” şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı