SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Ehliyeti Olmadığı Halde Araba Kullandı

Geçtiğimiz sene içerisinde 18 yaşından küçük bir durumda olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahneye çıktığından dolayı gündeme gelmiş olan Aleyna Tilki, bu defa ise ehliyetsiz bir şekilde direksiyonun başına geçti.

Ehliyeti Olmadığı Halde Araba Kullandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Şubat 2017 - 14:45 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz sene içerisinde 18 yaşından küçük bir durumda olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahneye çıktığından dolayı gündeme gelmiş olan Aleyna Tilki, bu defa ise ehliyetsiz bir şekilde direksiyonun başına geçti.Aleyna Tilki, en son arkadaşları ile birlikte gitmiş olduğu Kuruçeşme içerisinde, 18 yaşından küçükler için yasak bir durumda olmasına karşın nargile içerken görüntülenmiş ve de eleştiri oklarının hedefi haline gelmiş idi. Genç şarkıcı, bu defa ise ehliyetsiz bir şekilde direksiyon başına geçip araba kullanmış olduğu görüntüleri instagram hesabı üzerinden paylaştı.

18 yaşını doldurmadığından dolayı henüz ehliyeti de bulunmayan Aleyna Tilki’nin, araç içerisindeki çok rahat hali ise dikkatleri çekti. Ünlü olan şarkıcı, araba kullandığı anlarının videosunu çekip, İnstagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.Seda Sayan’ın sevgilisi olan Erkan Çelik ise, Aleyna Tilki’nin paylaşmış olduğu bu görüntüleri üstüne şikayetçi olduğunu açıkladı. Erkan Çelik, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım içerisinde; ”Bu polislere bir ihbardır! Yaşı daha 16 olduğu için sahnelere çıkamamakta olan Aleyna Tilki’yi bu yaşta ehliyetsiz bir şekilde araba kullanarak öteki insanların canını tehlikeye atıyor olmasından dolayı ilk önce kınıyor sonra ise trafik ekiplerine şikayette bulunuyorum” ifadelerine sahip mesajını herkese açık bir şekilde yayımladı. Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde de Demet Akalın ile yaşamış olduğu polemikle gündeme gelmişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA