SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Emrah Karaduman Bıçaklı Bir Saldırıya Uğradı

Eskişehir ili içerisinde otele girerken şoförü olan Volkan Karaca ile beraber uğradığı bıçaklı saldırı esnasında yaralanmış olan Emrah Karaduman, kaldırılmış olduğu ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hızlı bir şekilde ameliyata alındı.

Emrah Karaduman Bıçaklı Bir Saldırıya Uğradı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 11 Mart 2017 - 14:00 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

24 yaşında olan DJ ve de bestecinin ameliyatının başarılı bir durumda geçtiği ve sağlık durumunun daha da iyiye gitmekte olduğu belirtildi.Emrah Karaduman ve de şoförü olan Volkan Karaca’yı bıçak ile yaralayan ve polis ekipleri tarafından yakalanıp gözaltına alınmış olan şüphelinin 33 yaşında bulunan Enis Duman olduğu belirtildi.

İşsiz bir durumda olan Enis Duman, polis ekiplerine ise Aleyna Tilki’nin hayranı olduğunu, ona ilgi duymakta olduğunu ve platonik aşk ile bağlandığını, bu sebeple ünlü isme otele girerken bıçakla saldırmış olduğunu söyledi. Karaduman’ın ise, şoför görevindeki Volkan Karaca’nın araya girmesi sebebiyle yaralanmış olabileceğini açıkladı.Genç şarkıcılardan Aleyna Tilki ise, Eskişehir iline gelerek, Emrah Karaduman’ı ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi içerisinde ziyaret etti. Aleyna Tilki ayrıca, hastaneden çıkarken gazetecilere de; ”Arkadaşlar fazlası ile üzücü bir olayı yaşadık. Ancak Alah’a şükürler olsun ki bu durumu da çok küçük bir şekilde atlattık, ucuz bir şekilde atlattık. Gayet iyi bir durumdayız, kendisi fazlası ile iyi. Tabi ki de fazlasıyla üzgünüz. Ancak Allah’a şükürler olsun. Bir taraftanda da bunu belirtmeyi isterim. Verip verebilecek olduğum bilgi budur şuanda. Birde bu artık adli bir olay olduğundan dolayı çok fazla konuşmanın ve irdelemenin, uygun bir durumda olmadığını düşünmekteyim ama, çok çok iyi bir durumdayız hiçbir problem yok” ifadeleri ile konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA