SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Emrah Karaduman’ı Bıçaklamış Olan Zanlıyı Tutukladılar

Eskişehir ili içerisinde besteci ve de aranjörlerden Emrah Karaduman ile şoförünü bıçak ile yaraladığı iddiası ile çıkartıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla salıverildiği açıklanan zanlı, savcının itirazı üstüne tekrardan gözaltına alındı. Şüpheli, çıkartıldığı mahkeme tarafından ise tutuklandı.

Emrah Karaduman’ı Bıçaklamış Olan Zanlıyı Tutukladılar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 13 Mart 2017 - 21:15 'de eklendi ve 258 kez görüntülendi.

Hoşnudiye Mahallesi’nde yer alan gece kulübünün yakınında iken 10 Mart gecesinde Emrah Karaduman (24) ve de şoförü Volkan Karaca’yı (37) bıçak işe yaraladığı iddiası ile gözaltına alınmış olan Enis D’nin (33), yurt dışına çıkış yasağı konulup adli kontrol şartı ile serbest bırakılması durumuna savcı itiraz etti.

İfadesi içerisinde, ilgi duymakta olduğu şarkıcı Aleyna Tilki’nin sevgilisi olduğunu düşünüp Emrah Karaduman’ı bıçaklamış olduğunu söyleyen Enis D, savcının itirazı üstüne tekrardan gözaltına alındı. Eskişehir Devlet Hastanesi’nde yapılmış olan sağlık kontrolünün hemen sonrasında adliyeye sevk edilmiş olan şüpheli, çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine götürüldü.

Diğer yandan ise Emrah Karaduman ve de Volkan Karaca’nın Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ)’nin Tıp Fakültesi Hastanesi içerisinde tedavileri devam ediyor..

Konser vermek maksadı ile kente gelmiş olan Emrah Karaduman ve de şoförü Volkan Karaca (37), etkinliğin gerçekleştirilecek Hoşnudiye Mahallesinde yer alan İsmet İnönü Caddesi’nde bulunan gece kulübüne girer iken bir kişinin bıçaklı saldırısına uğramış ve hızlı bir şekilde ambulans ile hastaneye kaldırılmıştı..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA