SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Emrah Karaduman’ın Başından Ayrılmıyor

Ünlü sanatçılardan biri olan Aleyna Tilki, 11 Mart gecesinde Eskişehir ili içerisinde bıçaklı saldırıya uğramış olan ünlü Dj ve de bestecilerden Emrah Karaduman’ın ilk günden bu zamana kadar başından ayrılmamakta.

Emrah Karaduman’ın Başından Ayrılmıyor
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Mart 2017 - 18:51 'de eklendi ve 253 kez görüntülendi.

11 Mart gecesinde bir gece kulübü içerisinde sahne almak amacıyla Eskişehir iline gelen ünlü Dj ve de bestecilerden Emrah Karaduman (32) ve arkadaşı olan Volkan Karaca, konaklamış oldukları otelin önündeyken E.D. adına sahip şahsın bıçaklı bir saldırısına uğramış idi. Karaduman ve de arkadaşı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.Volkan Karaca ise, geçtiğimiz hafta içerisinde tedavisinin hemen sonrasında taburcu edilir iken Emrah Karaduman’ın da Genel Cerrahi Servisindeki tedavisi devam ediyor. Ünlü sanatçılardan Aleyna Tilki de, ilk günden bu zamana kadar Emrah Karaduman’ın başından ayrılmayıp, ünlü DJ ve de besteciye tedavi süreci içerisinde gösterdiği ilgi ve de alaka ile destek olmaya devam ediyor.

Tilki, ayrıca kahvaltı yapmak amacı ile ayrılmış olduğu hastanenin çıkışında Karaduman’ın sağlık durumuna yönelik olarak; ”Süper durumu. Şuanda bir acelem var ve kahvaltı yapacağım” ifadelerine yer vererek, dışarıda beklemekte olan arabaya bindi. Tilki öte yandan; ”Ne zaman taburcu edilecek?” şeklindeki sorusuna ise; ”Bilmiyorum” şeklinde bir cevap verdi.Diğer yandan, Karaduman ve de arkadaşına bıçak ile saldırmış olan E.D., ilk önce çıkartıldığı mahkeme tarafından adli kontrol ve de yurt dışına yasağı şartıyla serbest bırakılmış, daha sonrasında yapılan itirazların hemen sonrasında tutuklanıp cezaevine gönderilmiş idi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA