SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Emrah Karaduman’ın Sağlık Durumu İle Alakalı Açıklama

Bir gece kulübü içerisinde sahne almak amacı ile Eskişehir iline gelmiş olan müzisyenlerden Emrah Karaduman (32) ve de şoförü olan Volkan K., konaklamış oldukları otelin önündeyken Enis D.’nin bıçaklı bir saldırısına uğramış idi.

Emrah Karaduman’ın Sağlık Durumu İle Alakalı Açıklama
Bu haber Vedat Soylu tarafından 12 Mart 2017 - 16:30 'de eklendi ve 363 kez görüntülendi.

Karaduman ve de şoförünün tedavileri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ)nin Tıp Fakültesi Hastanesi içerisinde devam ediyor.Sırtında tam 3 cm, göğsünde ise 3 cm ve de karın bölgesinde 10 cm bıçak darbeleri ile hastaneye getirilmiş olan Emrah Karaduman’ın tedavisine yönelik bilgi veren Profesör Doktor Serdar Erkasap, ünlü müzisyenin tedavilere olumlu bir şekilde cevap verdiğini ve de sağlık durumunun iyiye gitmekte olduğunu söyledi.

Erkasap ise, Karaduman’ın bugün içerisinde de yoğun bakımda kalacak olduğunu, yarın gerçekleştirilecek kontrollerinin hemen sonrasında yoğun bakımdan çıkma ihtimalinin bulunduğunu belirterek, 2 ila 3 gün içinde ise servise almayı planlamakta olduklarını kaydetti.

Şoför olan Volkan K.’nın ise tedavisinin servis içerisinde devam ettiği ve 2 ila 3 gün içinde taburcu edilecek olduğu öğrenildi.Diğer yandan, Karaduman ve de şoförüne bıçak ile saldırı gerçekleştiren Enis D.’nin, Aleyna Tilki’ye platonik bir durumda aşık olduğu ortaya çıkmış idi. Saldırgan ise, dün çıkartıldığı mahkeme tarafından adli kontrol ve de yurt dışı yasağı şartı ile birlikte serbest bırakıldı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı