SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Emre Aydın Herkesi Şaşırttı

Şarkıcılardan Emre Aydın, geçmiş olduğumuz gün 14 Burda AVM içerisinde hayranları ile buluşurken, yapmış olduğu açıklamalar ile izleyicileri çok fazla şaşırttı.

Emre Aydın Herkesi Şaşırttı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 12:30 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

14 Burda AVM içerisinde Farkındalık Stüdyosu’nun organize etmiş olduğu etkinliğin moderatörlüğünü ise DJ Yasemin Şefik gerçekleştirdi.Emre Aydın burda; ”Saçımı yapamadığımdan dolayı bere takmaktayım. 45 tane berem mevcut. Kilo almış olduğum dönemde 45 derecelik sıcakta ceket ile sahneye bile bere ile çıktım,. Birde hiç bir şekilde kuaför bulamadım. En son ise eşimin kuaförüne gitme konusunda karar verdim” ifadeleri ile herkeste kahkahaya boğulmaya başladı.

”Komşuların senden çok fazla şikayetçi mi? Ne de olsa bir rockçı adamsın!” şeklindeki sorusu üstüne Aydın; ”Ev içerisinde çok sesli bir şekilde çalmıyorum o sebeple komşularımda şikayetçi değiller. Aslına bakarsanız artık benim de kafam çok fazla kaldırmıyor. Hatta konserler esnasında bile ”Abi biraz daha alttan mı çalsanız” şeklinde diyorum” ifadeleri ile konuştu.

”Eşin için bir şarkı yazdın mı?” şeklindeki sorusuna ise ünlü isim; ”Ben şarkıları seyirciler için yapmaktayım. Yaşanılmış olan acılar ile şarkı yapıyorum diyenlere ise fazla inanmıyorum, şarkıların öyle yapılmış olduğunu da düşünmemekteyim. En azından ben o şekilde yapmıyorum” şeklindeki cevabını verdi.Çekmiş olduğu korku filminin çok az gişe yapması ile alakalı; ”İnsanların korku filmlerini seyretmemiş olduğunu filmden sonrasında öğrendim. Artık bundan sonra komedi filmi çekme kararı aldım. Bir film hazırlamaktayım. Yüzdük yüzdük ve sonunda kuyruğuna geldik. Film içerisinde ben de varım ancak benim üzerimde değil bu film. Başrolde değilim ben yani. Eşim Eda ise filmin sanat yönetmenliğini yapacak. Bunun dışında ise birde televizyona alternatif olan bir komedi programı yapmayı düşünüyorum. Bence fazlası ile iyi oldu” ifadeleri ile konuştu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı