SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Emre Kaya’yı Senenin En İyi Erkek Pop Sanatçısı Seçtiler

Türk Pop müziğindeki en sevilen isimlerinden bir tanesi olan Emre Kaya, düzenlenmiş olan Gold Awards Türkiye 2016 Senesinin ‘En’lerinde ”Senenin En İyi Erkek Pop Sanatçısı” olarak seçildi.

Emre Kaya’yı Senenin En İyi Erkek Pop Sanatçısı Seçtiler
Bu haber Vedat Soylu tarafından 06 Mart 2017 - 21:15 'de eklendi ve 224 kez görüntülendi.

Kaya ayrıca ödülünü down sendromlu çocuklar ile beraber aldı. Emre Kaya, 2016 senesinin ‘En’leri arasında olan yerini de böylelikle korumuş oldu.Emre Kaya, 2. defa 2016 senesinin ”En İyi Erkek Pop Sanatçısı” ödülünü almış olduğu bu özel gecede, duygu dolu anları da yaşadı. Tören içerisinde ”Senenin En İyi Erkek Pop Sanatçısı”nda ünlü şarkıcının anonsunun hemen sonrasında salonda yer alan down sendromlu çocuklar da birden bir sahneye fırlayıp, ünlü popçuya sarılmayı istediler. Bu esnada güvenlik görevlileri müdahalede bulunmaya başlayınca ise ünlü popçu; ”Onları bırakın onlar benim canlarım” deyip, izin verilmesi ile alakalı talepte bulundu.

Birkaç hafta öncesinde piyasaya çıkmış olan en son teklisi ”Aşk diye soludum” ismine sahip şarkısına klip çekimini devam ettiren ünlü ve de başarılı popçu, sahne içerisinde, geçtiğimiz sene kendisine ”Senenin En İyi Erkek Pop Sanatçısı” isimli ödülünü getirmiş olan ”Yapboz” ismine sahip şarkısını okudu. Şarkısını ayrıca down sendromlu çocuklar ile birlikte seslendirmiş olan Emre Kaya, ödülünü aldıktan hemen sonra yine alkışlar ile sahneden aşağıya indi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA