SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

En Sonunda İsyan Bayrağını Çekti

Demet Akalın, artık çalışmaktan çok fazla yorulduğunu da esprili bir dil ile açık bir şekilde belirtti;

En Sonunda İsyan Bayrağını Çekti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Mart 2017 - 14:15 'de eklendi ve 258 kez görüntülendi.

”Kendimi aslında 100 yaşındaymışım gibi hissetmeye başladım. Ruhen ise tamamen bittim. Hatta eşimde eğer 2. bir çocuk yapmayı istiyorsa, beni boşayarak başkası ile de evlenebilir.” ifadelerine yer verdi.Önceki akşam üstü Tekirdağ ili içerisinde yer alan La Boom Clup 59’da sahne almış olan popçu, araba ile 1 saat süren yolculuğun kendisini bitirmiş olduğunu söyledi. Demet Akalın, şu sözleri ile tükenmişlik sendromunun da sinyallerini vermiş oldu; “Bu yoğun tempoya artık çok fazla dayanamıyorum. Çok daha fazla yoruluyorum. Kendimi ise 100 yaşındaymışım gibi hissetmeye. Ruhen tamamen bittim ve de çok fazla yorgunum.” 44 yaşında bulunan 1 tane çocuk annesi olan başarılı şarkıcı sonrasında ise, ekledi; ”Okan Bey de, beni boşayarak başka bir çocuk yapabilir.”

Demet Akalın sonrasında ise, arkadaşı olan Gülşen hakkında da çok ilginç bir açıklama gerçekleştirdi; ”Gülşen’in ise ne bir tane bakıcısı, ne bir tane yardımcısı var. Hatta kendisi de ”Oğlum Azur için ben gerekirse işi bile bırakabilirim” ifadelerine yer veriyor.” şeklindeki özel açıklamasını yaptı.Demet Akalın geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki’ye moral olması açısından sahneye ilk olarak Aleyna Tilki ile çıkmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA