SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ertuğrul 1890 Filmi Oyuncuları, Konusu! (Bu Akşam TRT 1’de)

Bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ”Ertuğrul 1890” filminde yer alan oyuncuları ve filmin konusunu haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Ertuğrul 1890 Filmi Oyuncuları, Konusu! (Bu Akşam TRT 1’de)
Bu haber Alper tarafından 23 Mart 2017 - 12:04 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.

Türkiye – Japonya arasındaki dostluğun güçlenmesi adına tarihi olayların ele alındığı iki ülkenin ortak yapımı olan ”Ertuğrul 1890” filmi bu akşam saat 20:00’dan itibaren TRT 1’de ekranlara gelecek.Mitsutoshi Tanaka’nın yönetmenliğinde çekilen filmin oyuncu kadrosunda Kenan Ece, Alican Yücesoy, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Deniz Oral, Seiyou Uchino, Shioli Kutsuna, Yui Natsukawa, Yuhiyoski Ozawa gibi genç ve yetenekli oyuncular yer alıyor.

Filmde, Türkiye ile Japonya’nın dostluğunu kuvvetlendiren iki tarihi olay ele alınıyor. Japon heyeti 1887 yılında İstanbul’a ziyarete gelir. Bunun üzerine Ertuğrul Japonya’ya gider ve geri dönüş sırasında 681 kişi ile kayalıklara çarparak suya gömülür. Modern savaş gemisi Firkateynden 69 kişi hayatta kalırken, Japon köylüler yaralıları misafir eder. Bir zaman sonra da kazanın gerçekleştiği yere anıt dikilir.Ertuğrul 1890 filmi bu akşam (23 Mart) 20:00’dan itibaren TRT 1’de.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı