SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
istanbul escort

Eşi İçin 200.000 TL Tutarında Bir Yüzük Aldı

Önceki gün içerisinde eşi Necat Gülseven ile beraber Bebek Hotel’de özel bir reklam görüşmesine gitmiş olan çiçeği burnunda annelerden Ebru Yaşar buradan çıkarkende objektiflere yakalandı.

Eşi İçin 200.000 TL Tutarında Bir Yüzük Aldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 24 Mart 2017 - 21:00 'de eklendi ve 437 kez görüntülendi.

Ebru Yaşar’a ayrıca eşi 2 sene içerisinde 500.000 Türk Lirası tutarında tektaş, 1 milyon Türk Lirası tutarında Maserati otomobil, Bodrum ilçesinde 10 milyon Türk Lirası tutarında havuzlu bir villa, bir tane tekne hediye olarak almıştı. Şubat ayı içerisinde ikiz bebek doğuran Ebru Yaşar’a ise eşi bu defa da 200.000 Türk Lirası tutarında 5 taş yüzük aldı.Ebru Yaşar yaklaşık olarak 5 hafta öncesinde ikizleri olan Hasan Poyraz ve de Ebru Su’yu heyecanlı bir şekilde dünyaya getirdi. Hamilelik esnasında sadece 9 kilo almış olduğunu söyleyip bütün herkesi şaşırtmış olan Ebru Yaşar sonrasında ise ”Hiç bir şekilde doğum yapmamış gibi duruyorsunuz. Nasıl zayıflayabildiniz?” şeklinde sorulmuş olan soruya da “”Kilolar bir an içerisinde gitti” ifadeleri ile cevap verdi.

İkizler ile bir reklam filmi teklifi almış olduğunu açıklayan Ebru Yaşar ise sonrasında şu ifadelere yer verdi; ”Gülşen bu türde gelen teklifleri kesin bir şekilde reddettiğini açıklamış. Ancak bizde ikiz bebek var ve de masraf fazlası ile büyük bir durumda.” şeklinde konuştu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı