SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Eski Aşıklar Yıllar Sonra Bir araya Geldi

Bundan 25 yıl önce herkesin diline dolanan büyük bir aşk yaşayan Sanem Çelik ve Cem Öcal geçtiğimiz gün İstanbul’da kol kola yürürken görüntülendi.

Eski Aşıklar Yıllar Sonra Bir araya Geldi
Bu haber Alper tarafından 09 Mart 2017 - 12:12 'de eklendi ve 289 kez görüntülendi.

 Yıllar önce çok konuşulan bir birliktelikleri olan Cem Öcal ve Sanem Çelik bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılmıştı. Aradan tam tamına 25 yıl geçti fakat hala birbirlerini unutamamış olmaları nedeniyle 25 yıl önce yaşadıkları aşk tekrar alevlenmiş görünüyor.

Geçmişte Kenan Doğulu’nun vokalistliğini yapan Cem Öcal yaş gününü Asmalımecit’te güzel bir programla kutladı. Bu güzel kutlamada Öcal’ın yıllar önce büyük aşk yaşadığı Sanem Çelik dikkatleri üzerine çekti. Mekan çıkışında kol kola görüntülenen ikili rahatsız olurken Öcal; Yanlış bir şey yazmayın kardeşim olur mu? dedi.Muhabirlerin Sanem Çelik’le yıllar önce sevgili değil miydiniz? sorusuna O iş yaklaşık 25 yıl önceydi artık hükmünü kaybetti. diyerek geçiştirdi. Cem Öcal şok bir açıklamayı da sözlerine ekledi; Sanem benim kardeşim olur. Doğum günü kutlamasının ardından mekandan kol kola ayrılan ikili daha sonra Corridor Pera isimli mekanın yolunu tuttu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı