SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Eski Eşine İhanetle Alakalı Gönderme Yaptı

Geçtiğimiz hafta sonunda Ataşehir’de bir mekan içerisinde konser vermiş olan oyuncu ve de şarkıcılrdan Zuhal Olcay, sahneyken 2004 senesi içerisinde boşandığı eski eşi olan Haluk Bilginer’e ise bir ihanet göndermesini yaptı.

Eski Eşine İhanetle Alakalı Gönderme Yaptı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 01 Mart 2017 - 16:00 'de eklendi ve 326 kez görüntülendi.

Ataşehir içerisinde sahneye çıkmış olan Zuhal Olcay, kendisini izlemeye gelen herkese eski ve de yeni şarkıları ile çok keyifli saatleri yaşattı. ”Dünden sonra yarından önce” isimli şarkısını söylemeye başlamadan önce çok ilginç bir açıklamada bulunmuş olan Olcay şu şekilde konuşmaya devam etti;”Şimdi söyleyecek olduğum şarkının bir hikayesi var aslında, ben de onu yaşadım. Gerçektende çok sıra dışı olan bir hikaye. Çok az sayıdaki insanın hoşuna gitmekte.”

”Bir kadın ile bir erkek birbirini fazlası ile sever, aşık olur ve de sonrasında evlenirler. Aradan birkaç sene geçer sonrasında ise adam genç olan başka bir kadına aşık olur” ifadelerine yer verdi.. Ünlü şarkıcı ve de başarılı oyuncunun, kullanmış olduğu bu sözleri ile 2004 senesi içerisinde ”ihanet” sebebiyle boşandığı iddia edilmekte olan Haluk Bilginer’e bir gönderme yaptığı açıklandı.2004 senesi içerisinde Zuhal Olcay’dan ayrılmış olan Haluk Bilginer, 2006 senesi içerisinde ise Aşkın Nur Yengi ile evlenmiş idi. Ünlü sanatçı ayrıca, şarkıyı yorumlamaya başlamadan önce üstünden 13 sene geçse de kalbinde çok derin bir acı bırakmış olan eski eşi Haluk Bilginer’in tarafından aldatılma hikayesi ile alakalı da bir atıfta bulunmuş oldu..


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı