SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Eski Eşler Pişti Oldular

Eski eşlerden Feryal Gülman ile Kemal Gülman, önceki akşam üstü efsane tenorlerden Jose Carreras konseri esnasında denk geldi. İkili ise, konser esnasında adeta bir köşe kapmaca oynadılar!

Eski Eşler Pişti Oldular
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Mart 2017 - 13:45 'de eklendi ve 267 kez görüntülendi.

Yaklaşık olarak 2 sene önce 21 senelik evliliklerini fazlası ile olaylı bir şekilde bitirmiş olan Feryal Gülman ile Kemal Gülman’ın sanat aşkları efsane bir piştiye de yol açmış oldu. Eski eşler ise, önceki akşam üstü Ülker Sports Arena’da dünya çapında ünlü olan tenor Jose Carreras’ı dinlemek için aynı mekanda yer aldı.Eşini genç bir tane kız ile aldatmış olduğu iddia edilmiş olan ve de Feryal Hanım’ın kendisine açmış olduğu 200 milyon Türk Lirası tutarındaki boşanma davasını tek bir kuruş vermeden kazanmış olan Kemal Bey, gece süresince ise eski eşi ile göz göze bile gelmemek amacıyla çok yoğun bir çaba sarf etti.

Ünlü işadamı ise konserin öncesinde yakın dostları ile sohbet ederek eski eşini de tamamen görmezden geldi. Eski eşi ve de ailesi ile görüşmemiş olan Feryal Hanım’ın yüzü ise, Kemal Gülman’ı gördükten sonra çok daha fazla asıldı.21 senelik eşi olan Kemal Gülman’a kendisini genç bir kız ile aldattığı sebebiyle 200 milyon lira tutarında boşanma davası açmış olan Feryal Gülman, merhum annesi olan Nihal Sarımuratoğlu ismine Kemal Gülman tarafından gizli bir tane hesap açılmış olduğu ve buradanda yurt dışına para göndermiş olduğu iddiasıyla mahkemeye başvuru yapmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA