SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Eski Günlerini Andılar

Geçtiğimiz aylar içerisinde kalça ameliyatı olduğu açıklanan Fatma Girik iyileşti ve de artık ayağa kalktı. Usta oyuncu ayrıca kendisi gibi Yeşilçam’ın 2 starı Hülya Koçyiğit ve de Perihan Savaş’la buluşarak bir yerde oturdu. Yeşilçam’ın yıldızları burada; ”Bizim dostluğumuz hiç bir şekilde bitmez. İyi ve de kötü günde birbirimizin sürekli yanındayız” ifadelerine yer verdiler.

Eski Günlerini Andılar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Şubat 2017 - 12:20 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz aylar içerisinde kalça ameliyatı olduğu açıklanan Fatma Girik iyileşti ve de artık ayağa kalktı. Usta oyuncu ayrıca kendisi gibi Yeşilçam’ın 2 starı Hülya Koçyiğit ve de Perihan Savaş’la buluşarak bir yerde oturdu. Yeşilçam’ın yıldızları burada; ”Bizim dostluğumuz hiç bir şekilde bitmez. İyi ve de kötü günde birbirimizin sürekli yanındayız” ifadelerine yer verdiler.Yeşilçam’ın 3 tane usta oyuncusu; Hülya Koçyiğit ile birlikte Fatma Girik ve de Perihan Savaş… Senelerce beraber çalışmış olan bu ünlü sanatçılar, aralarında bulunan sıcak ve de samimi ilişkiyi, gençlik senelerinden bugünlere kadar hiç kopmadan devam ettirmeyide başarmış. Birbirlerinden sürekli olarka iyi bahseden bu usta isimler, aynı zaman içerisinde kötü gün dostu.

Fatma Girik, geçtiğimiz aylar içerisinde kalça kemiğinden bir ameliyat olmuş ve de kalça protezi takılmış idi. Çok uzun bir istirahat dönemi geçirmiş olan Fatma Girik hakkında ölmüş olduğu yönünde iddialar bile ortaya atılmış idi. Sağlığına kavuşmayı başaran ünlü oyuncu, bu dedikoduların hemen sonrasında ayağa kalktı, geçtiğimiz günler içerisinde Hülya Koçyiğit ve de Perihan Savaş ile Kuruçeşme’de yer alan Marina Balık içerisinde bir araya geldi.Fatma Girik, her ne yaşar ise yaşasın gözlerinin içinde yer alan parıltısı hiç bir şekilde sönmeyenlerden. Enerjisi o kadar yüksek, o kadar doğal ki; ona hayran olmamak kesinlikle mümkün değil. Lafını ise hiç bir şekilde sakınmadan dobra dobra bir şekilde söylüyor.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı