SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı Suzi Ölecek mi?

Atv ekranlarının salı günleri reyting rekorları kıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 59. yeni bölüm fragmanı dizinin son bölümü biter bitmez yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanını ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı Suzi Ölecek mi?
Bu haber Alper tarafından 21 Şubat 2017 - 22:10 'de eklendi ve 691 kez görüntülendi.

Atv ekranlarının en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytinglerde başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı yayınlandı.Suzi için kurulan tehlikeli tuzağa Handan düşer. İlyas kadınları koruyabilmek adına her ne kadar elinden geleni yapmış olsa da eylemin çok önceden kusursuz planlanmış olması elini kolunu bağlamıştır. Cıa ile birlikte çalışan istihbarat unsurları her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla savaşmak hiç kolay olmayacaktır. Hızır başlarına gelen felaketlerin ardında kimin olduğunu öğrendiğinde başından aşağı kaynar sular dökülür. Hızır kendisini aldatılmış hisseder. Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan için artık planlı hareket yoktur. Şuana kadar bastırdığı duygular büyüyerek şiddete dönüşür. Alparslan’ın fevri hareketleri ileride başlarına büyük dertler açacaktır. Ceylan’ın ablasının başına gelen kötü haberi verme görevi Meryem’e düşer.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı