SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı Hızır pes mi edecek!

Atv ekranlarının salı günleri reyting rekorları kıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 65. yeni bölüm fragmanı dizinin son bölümü biter bitmez yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanını ilk olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı Hızır pes mi edecek!
Bu haber Alper tarafından 04 Nisan 2017 - 22:45 'de eklendi ve 1.802 kez görüntülendi.

Atv ekranlarının en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytinglerde başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı şimdi yayında.Alparslan sağ gösterip sol vurmuş Ünal Kaplan’ın kafasına sıkmıştır. Avni’nin öldüğünü düşünen masa üyeleri Ünal Kaplan’ın vurulduğunu öğrenince şaşırırlar. Alparslan’ın Ünal’ın ölümü için Cıa ile anlaşmasına anlam vermekte güçlük çekerler. Kötü sürprizlerden biri de masanın ilk kurucularından biri olan ve öldü sanılan Rüstem’in bir anda ortaya çıkmasıdır. İstihbarat elemanı Serkan Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi iyice daraltır. Avni ve Mert’i kendi safına çeken Serkan İlker’i de kendi amaçları için kullanır. Bir tarafta yeğeni diğer tarafta içerdeki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmeye niyeti yoktur.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı