SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Esra Erol Çok Sert Bir Cevap Verdi

Hafta içinde her gün Atv ekranlarında yayınlanmış olan Esra Erol’da isimli programının başarılı sunucusu, gerçekleştirdiği açıklama ile ”Her şey bir kurgu” şeklinde konuşan gelin adayı Ayça için ”Evet bütün her şey bir kurgu, 10 senede 330 tane nikah ve de 64 tane çocuk da bir kurgu” ifadeleri ile yanıt verdi.

Esra Erol Çok Sert Bir Cevap Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 17:00 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

Esra Erol dün yayınlanmış olan programında eski program adaylarından biri Ayça’nın çirkin açıklamalarına karşı yanıtını verdi. ”Her şey bir kurgu” ifadelerine yer veren gelin adayı Ayça’ya da ”Evet her şey bir kurgu, 10 senede 330 tane nikah ve 64 tane çocuk da bir kurgu”’ ifadeleri ile cevap verdi.Esra Erol’un hazırlayarak sunduğu Esra Erol’da adına sahip evlilik programının dün yayınlanan bölümüne başarılı sunucunun yapmış olduğu açıklamaları da güne damgasını vurmayı başardı. Her yapmış olduğu hareket ve de davranış ile olay yaratarak gündemde kalmaya çalışan eski gelin adaylarından Ayça, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama içerisinde ”Orada gerçekleşen her şey bir kurgu, herkes birer oyuncu” şeklinde iddialarda bulunmuştu. Esra Erol ise programın dün yayınlanan bölümünde gelin adaylarından Ayça’nın iftiralarına yanıt verdi.

Erol açıklamasında; ”’Evet burda gerçekleşen her şey bir kurgu, sen de bir kurgusun, senin annen hastalık geçirdiğinde tekerlekli sandalye göndermiş olduğumu bir kurgu, oğlun bir bisiklet istedi, bisikletini kendisine aldık oda bir kurgu, Ahmet ile 2 sene aşk yaşadınız sonrasında Meriç’e aşık olduğunu açıkladın, bunlarda birer kurgu, senin yaşamış oldukların da kurgu, 10 senede 330 tane nikah ve 64 tane çocuk da kurgu. Bu 64 tane çocuğu da ben doğurdum” ifadeleri ile olayı noktaladı. Esra Erol’un yapmış olduğu bu açıklaması locadan ve dde stüdyodaki seyircilerden çok büyük bir alkış aldı.Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA