SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Esra Erol Kapak Gibi Bir Yanıt Verdi

Hürriyet yazarlarından Cengiz Semercioğlu; ”Bu çamur ile asla yaşayamam” ifadelerine yer veren ATV ekranlarının başarılı sunucularından Esra Erol’a bir tepki göstermiş idi.

Esra Erol Kapak Gibi Bir Yanıt Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 19 Mart 2017 - 19:30 'de eklendi ve 319 kez görüntülendi.

Başarılı durumdaki sunucu Esra Erol’dan ise Semercioğlu’na cevap hiç bir şekilde gecikmedi.Hürriyet gazetesinin Kelebek eki yazarlarından biri olan Cengiz Semercioğlu ise bugün yayınlanan köşe yazısı içerisinde Esra Erol’a çok yakışıksız ifadelere yer verdi. ”Hiç kimse silah zoru ile sana bu programı yaptırmamakta. Bu tartışmalar da çok yeni bir tartışma değil ki. Bu kadar çok nefret ettiysen bu işten, keşke sezonun başında sözleşmeni hiç bir şekilde uzatmasaydın ve ”Ben bu işi yapmayı istemiyorum” ifadelerine yer verseydin” şeklinde yazan Semercioğlu sonrasında ise; ”Günlük 80 ila 100.000 lira arasında bir para kazanıyorsunuz, sonrasında ise kalkıp yok ben ”Bu işi artık yapmayacağım”, yok ben ”Çamur ile artık yaşayamam” şeklinde ifadeler kullanıyorsunuz. Lütfen artık yapma ya Esra. Ya bu işi bırak ya da sessiz bir şekilde kal” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Ünlü sunuculardan Esra Erol’dan ise Semercioğlu’nun bu sözleri için jet ve de ”çok anlamlı” özel bir cevap geldi. Erol yazısında, Cengiz Semercioğlu’nu kast edip, sosyal medya hesabı üzerinde gerçekleştirdiği açıklama içerisinde ”Bir taraftan televizyon öte taraftan ise tv yazarlığı yapmakta olanlar var. Nasıl oluyor ise! Onlar ise zaten ne söyleseler boş” ifadelerine yer verdi..HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA