SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Esra Erol Ne İş Yapacak?

Esra Erol, İtalyan Şeflerden Danilo Zanna’nın Youtube kanalı içerisinde yayınlanan şov programlarından Komedi Spaghetti’ye konuk olarak katıldı.

Esra Erol Ne İş Yapacak?
Bu haber Vedat Soylu tarafından 19 Mart 2017 - 15:18 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.

Evlilik programlarının bitirilecek olduğuna yönelik yapılmış olan açıklamalar üstüne sunuculuğunu yapmış olduğu programda bir açıklama yapmış olan Esra Erol, şimdilerde ise bütün dikkatleri üstüne çekmekte. Esra Erol, katılmış olduğu bir program içerisinde kariyer planları ile alakalı çok önemli çeşitli açıklamalar yaptı.Danilo’nun ayrıca ”Seni bir film içerisinde görmeyi isterim” şeklindeki ifadelerinin üzerine ise heyecanını ve de mutluluğunu hiç bir şekilde gizleyemeyen Esra Erol açıklamasında ise ”Şimdiye kadar gelmiş olan tekliflere sürekli olarak ‘‘hayır” demekteydim. Ancak şu an içerisinde içimde çok büyük bir istek mevcut. Tabii ki de yapabilir miyim, o şekilde bir yeteneğim var mı onu da bilmiyorum” ifadelerine yer verdi..

Yakın arkadaşım demiş olduğu Gupse Özay’a da bir defa daha seslenmiş olan Erol ”İnsanın en yakın arkadaşlarından biri olan hem senarist olacak, hem bir yazar olacak, hem ise film çekecek , hem bir de ona rol vermeyecek. Bu nasıl bir şey!” ifadeleri ile yakın arkadaşına fazlası ile espri dolu bir mesajı da gönderdi. Esra Erol geçtiğimiz günlerde KHK’lar sebebiyle çıkacak yasa ile İzdivaç Programlarının kaldırılacağını açıklamış idi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı