SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Evlerine Tekrar Hırsız Girdi

Kardashian Ailesi’nin hırsızlar ile başı bir defa daha derde girdi! Kardashian ile Jenner Ailesi’nin en genç üyelerinden biri olan, ünlü modellerden Kendall Jenner’ın evlerine yeniden hırsız girdi.

Evlerine Tekrar Hırsız Girdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 20:00 'de eklendi ve 232 kez görüntülendi.

Kardashian Ailesi’nin en ünlü adlarından bir tanesi olan Kendall Jenner, ablası olan Kim Kardashian’ın yaşadığına benzeyen bir biçimde soyguna uğradı. Magazin dünyasından edinilmiş olan çok özel bilgilere göre çarşamba akşamında Kendall Jenner’ın evini hırsızlar soydu

Yetkililer tarafından ise 200.000 dolar civarında olan mücevheratın hırsızlar tarafından çalınmış olduğunu ve hırsızlık esnasında ise Jenner’ın evde bulunmamakta olduğu ifade edildi. Soruşturma açmış olan polis yetkilileri, basına ise henüz bir şüphelinin tespit edilmemiş olduğunu net bir şekilde açıkladı.

Paris Moda Haftası’nın etkinlikleri amacı ile geçtiğimiz Ekim ayında Fransa’nın başkenti olan Paris’te olan Amerika Birleşik Devletleri asıllı reality show yıldızlarından Kim, kalmış olduğu lüks daireye polis memuru kılığında girmiş olan 5 kişi tarafından da soyulmuştu.

Top modelin evine gelmiş olan polis, ekipleri ise hırsızların eve zor bir şekilde girmediğini söyledi. Daha öncesinde de Kim Kardashian, Paris içerisinde silahlı soyguna uğramış ve de 11 milyon dolar tutarında mücevherleri burada çalınmıştı. Ablasının soygunu ile alakalı olarak ise Ocak ayı içerisinde Fransız polisi soygunla bağlantılı bulunduğu düşünülen 4 kişinin tutuklanmış olduğunu açıklamıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA