SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Evlilik Programı İle Alakalı Çok Kritik Bir Gün

Radyo ile Televizyon Üst Kurulunun Başkanı görevinde yer alan İlhan Yerlikaya dün Basın Yayın ve de Enformasyon Genel Müdürü görevindeki Mehmet Akarca’ya bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Evlilik Programı İle Alakalı Çok Kritik Bir Gün
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Mart 2017 - 17:00 'de eklendi ve 240 kez görüntülendi.

Genel Müdür görevindeki Akarca’ya çalışmalarının hakkında bilgi aktarmış olan Yerlikaya, son günlerde ise sık bir şekilde tartışılan konular içerisinde önemli değerlendirmeler yaptı. Aile kavramının ne kadar önemli olduğuna da vurgu yapmış olan Yerlikaya, 23 Mart Perşembe gününde ulusal TV yetkilileri ile ”evlilik (izdivaç) programlarının yayından kaldırılacak olması” şeklindeki konusunda da görüşeceklerini açık bir şekilde kaydetti.Yerlikaya ise, bu toplantıda öte yandan, TV dizileri içerisinde toplumun ahlak kurallarını kötü bir yönde etkileyecek unsurların konusunda da Televizyon yetkililerinin dikkatini çekecek olduğunu belirtti.

Yayınlar ile alakalı problemleri sektörle diyalog içinde çözmeye çalışmış olduklarının altını çizmiş olan Yerlikaya ise; ”kanalların reyting ile alakalı kaygı gütmelerini doğal karşılamaktayız ancak bunun yanı sıra toplumsal sorumluluğun da gözler önünde bulundurulması gereklidir. Bir tane programın reytinginin yüksek olması ise tek başına o programın kalitesinin bir göstergesi de olamaz” ifadelerine yer verdi.

BYEGM’nin Genel Müdürü görevindeki Mehmet Akarca da RTÜK’ün son dönem içerisinde çalışmalarıyla gerçek kimliğine kavuşmuş olduğunu belirtip, Yerlikaya’yı da başarılarından ötürü kutladı.Ziyaret esnasında iki kurum arasında ortak yapılabilecek olan projeler üstünde de görüş alış verişlerinde bulunuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA