SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Evliliklerindeki Krizin Sebebi Belli Oldu

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde, 4.5 senelik beraberliğin hemen sonrasında 2005 senesinde nikah masasına oturmuş olan ünlü şef Mehmet Özer ve de podyumların başarılı isimlerinden top model Tülin Şahin’in evlilikleri ile alakalı şoke eden bir tane iddia ortaya atılmıştı.

Evliliklerindeki Krizin Sebebi Belli Oldu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Mart 2017 - 13:15 'de eklendi ve 331 kez görüntülendi.

İddialara göre ise başarılı top modellerden Tülin Şahin (36) ve de 12 senelik eşi Mehmet Özer’in (47) evlilikleri çatırdamaya başlamış bir durumda.Mehmet Özer yaklaşık olarak 1 hafta öncesinde yaşanmış olan kavgadan sonra evi terk etmiş idi. Arkadaşlarına ise ”Çok uzun bir zamandan beri problemleri yaşıyoruz. Son kavga ise bardağı artık tamamen taşırdı. Geri dönüşü ise hiç bir şekilde yok” şeklindeki açıklamasını gerçekleştirmişti.

Evlilikleri içersinde 12 seneyi geride bırakmış olan çiftin ayrılık sebebi de kesin bir şekilde ortaya çıktı. Mehmet Özer 12 senelik evlilikleri boyunca sürekli olarak baba olmayı istedi. Tülin Şahin ise mankenlik kariyerini çok daha ön planda tutma konusunda ısrarcı davrandı.

Doğum gerçekleştirir ise vücut ölçülerinin bu durumdan sonra bozulmasından, uluslararası mankenlik ajansları ile yapmış olduğu iş bağlantılarının iptal olmasından çok fazla korkmakta idi.Eşi olan Mehmet Özer ile de çocuk meselesi sebebiyle başlamış olan kavgaları seneler geçtikçe çok daha fazla büyümeye başladı. Çift ise en sonunda tamamen koptu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı